Siyaset

AKP’li Karahocagil: ‘Tuvalet terliği, gazoz kapağı aday olsun, ona oy veririz’ diyen şaklabanların beyinleri mühürlenmiş, gözleri hiçbir hizmeti göremez olmuş

Paylaş:

AKP Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil, Türkiye’nin kalkınması ve vatandaşların refah seviyesinin artması adına yürütülen hizmetlerin, yeni projelerin de teminatı olduğunu söyledi. Karahocagil, “‘Tuvalet terliği, gazoz kapağı aday olsun, ona oy veririz’ diyen şaklabanlara, ne bu hizmetleri ne Mavi Vatan’ı ne Afrika’da neler yaptığımızı ne de kızıl elma ülkümüzü anlatabiliriz. Onların beyinleri mühürlenmiş, gözleri hiçbir hizmeti göremez olmuştur” dedi. 

AKP Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, bankalar aracılığıyla yurt dışına kaçırılan devlet gelirlerinin, AKP hükümetleri döneminde milletin hizmetine döndüğünü söyledi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın, birçok destek programını yurt genelinde ihtiyaç sahibi vatandaşların yararına sunduğunu; bu desteklemelerden seçim bölgesi Amasya’nın da azami ölçüde faydalandığını anlatan Karahocagil, “Milletimizin yaşam standardının yükseltilmesi adına yürütülen destekleme programları sayesinde gülen yüzler, bizleri de mutlu etmektedir. Rabbim, devletimize zeval vermesin” ifadelerini kullandı. 

Türkiye’nin, AKP iktidarı ile önünü görebilen, geleceği tasarlayabilen bir kabiliyete kavuştuğunu ifade eden Karahocagil, yürütülen hizmetleri anlatırken, “‘Tuvalet terliği, gazoz kapağı aday olsun, ona oy veririz’ diyen şaklabanlara, ne bu hizmetleri ne Mavi Vatan’ı ne Afrika’da neler yaptığımızı ne de kızıl elma ülkümüzü anlatabiliriz. Onların beyinleri mühürlenmiş, gözleri hiçbir hizmeti göremez olmuştur. Ülkemizin kalkınması, vatandaşların refah seviyesinin artması adına yürütülen hizmetler, hayata geçirilecek yeni projelerin de teminatıdır” diye konuştu. (AA) 

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu