Has Trailer, Teslimatta Hız Kesmiyor

Has Trailer, Teslimatta Hız Kesmiyor
Has Trailer, Teslimatta Hız Kesmiyor

Has Trailer, 2016 teslimatlarına devam ediyor. 145 no’lu SS. Gemlik Treyler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyelerinden Burak Bozdağ’a Euro 800, Sever Avm’ye ise 2 adet Refeer teslimatı gerçekleştirdi.

Has Trailer’in 2016 yılı başından itibaren iç piyasaya sunduğu Euro 800 teleskopik konteyner taşıyıcı ürünü, ilk teslimatları kullanıcıların yüzünü güldürdü.

145 no’lu SS. Gemlik Treyler Motorlu Taşıyıcılar Koop. üyelerinden Burak Bozdağ yeni aldığı ürünle ilgili, “Kullanımı oldukça kolay, tüm dingillerde ve king-pin üzerindeki eşit yük dağılımı sayesinde makaslama vb. tehlikeler olmadan seyahat edebiliyorum. Aracımın yakıt tüketimi bile düştü. Tüm konteynerleri taşıyabilmem her işi alabilmemi sağlıyor. Özellikle 20’lik konteyner yükleme ve yol için iki ayrı pozisyonun olması, benim için Euro 800’ün alternatifsiz olmasının en önemli sebebidir” yorumlarını getirdi.

Has Trailer: “Kendisine ve diğer Euro 800 kullanıcılarına hayırlı olmasını temenni ederiz.”

2 Has TrailerReefer Sever Avm’ye

Özellikle et taşımacılığında, ürünlerin sağlıklı ve güvenli koşullarda taşınmasına önem veren Sever Avm frigorifik treyler filosunu 2 adet Has TrailerReefer ile genişletti.