Spor

iPhone’da oynanacak en iyi oyunlar

Paylaş:

iPhone’da sunulan en düzgün oyunlardan kimilerinin alfabetik sıraya nazaran bir listesini ve her oyunda neleri sevdiğimize dair kısa bir açıklama ile derledik. İşte iPhone’da oynanabilecek en yeterli oyunların listesi…

Castlelands: RTS strategy game

Ana vazife, düşman ordusuna ezici bir darbe indirmek ve kalesini fethetmektir! Tesirli strateji ve uygun taktikler kullanarak, düşmanınız sizi savaş gücünde kıymetli ölçüde geçse bile en umutsuz savaşın gidişatını değiştirebilirsiniz.

Real Racing 3

Real Racing 3 2013 yılında Firemonkeys Studios tarafından geliştirilip Electronic Arts tarafından dağıtılan; iOS, Android, Nvidia Shield ve Blackberry 10 aygıtları için yayınlanmış bir taşınabilir yarış oyunudur. 2010’da çıkan Real Racing 2’nin devamıdır. Oyuna Nissan Silvia S15 ya da Ford Focus RS’le başlanmaktadır.

Card of Darkness

Tasarımcısı Wordle gibisi bulmaca oyunu Knotwords’ü yapan ve Adventure Time’ın yaratıcısı Pendleton Ward’ın aldatıcı derece güç bir kart oyunudur. Apple Arcade aracılığıyla oynanabilen Card of Darknes, oyunculara kart desteleriyle dolu ızgara tabanlı bir oyun tahtasında oynamalarını sağlıyor.

Desta: The Memories Between

Desta: The Memories Between memleketinizden huzursuz iş yaptığınız insanların düş versiyonlarına karşı yakar top oynadığınız roguelike bir taktik oyunudur.

Dicey Dungeons

Dicey Dungeons, İrlandalı oyun dizayncısı Terry Cavanagh tarafından geliştirilen roguelike bir güverte kurma oyunudur.

Love You to Bits

Robot kız arkadaşı Nova’yı arayan maharetsiz, çaylak bir uzay kaşifi olan Kosmo’nun seyahatini takip edeceksiniz. Ölümcül bir kazadan sonra, Nova’nın tüm modülleri uzaya dağılır! Artık Kosmo, Nova’nın tüm kesimlerini almak, onu tekrar inşa etmek ve tekrar bir ortaya gelmek istiyor.

Mario Kart Tour

Nintendo EPD tarafından geliştirilen ve iOS ve Android aygıtlar için Nintendo tarafından yayınlanan Mario Kart serisinin on dördüncüsü olan 2019 kart yarışı taşınabilir oyunudur. Oyun Ocak 2018’de duyuruldu ve 25 Eylül 2019’da Apple App Store ve Google Play’de yayınlandı.

Pokemon Unite

TiMi Studios tarafından geliştirilen ve Android, iOS ve Nintendo Switch için The Pokémon Company ile Tencent’in iştiraki tarafından yayınlanan yeni, oynaması fiyatsız, çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası görüntü oyunudur. Oyun 24 Haziran 2020’de Pokémon Presents sunumunda duyuruldu.

Solitairica

Solitairica, RPG savaşını ve şiddetli roguelike ilerlemeyi orijinal bir yere, solitaire dünyasına taşıyor! Çeşitli büyülü öğeler ve güçlü büyüler kullanarak, daima değişen bir düşman ordusuyla savaşın ve fecî İmparator Stuck’ı alt edin.

Soosiz

Karanlık çöküyor ve arkadaşların kayıp. Dünyayı kurtarmak için gerekenlere sahip misiniz? Üst ve aşağı üzere sözlerin büsbütün yeni bir mana kazandığı bu yerçekimine meydan okuyan platform oyununda çığır açan oyun mekaniklerini, eksiksiz oynanabilirliği ve piksel hassasiyetinde denetimleri deneyimleyin.

Threes!

Threes, oyun dizayncısı Asher Vollmer, illüstratör Greg Wohlwend ve bestekar Jimmy Hinson’dan oluşan bağımsız bir geliştirme grubu olan Sirvo’nun bir bulmaca görüntü oyunudur. Oyun, iOS aygıtlar için 6 Şubat 2014’te piyasaya sürüldü ve daha sonra Android, Xbox One ve Windows Phone’a taşındı.

Two Dots

Two Dots, Amerikan indie stüdyosu Playdots, Inc tarafından geliştirilen ve yayınlanan iOS ve Android için bir bulmaca görüntü oyunudur.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu