Külüp Başkanı Hizmeti Beğenmedi, Mermiler Havada Uçuştu!

Külüp Başkanı Hizmeti Beğenmedi, Mermiler Havada Uçuştu!
Külüp Başkanı Hizmeti Beğenmedi, Mermiler Havada Uçuştu!

Adanaspor Başkanı Bayram Akgül’ün silahlı adamları ile gittiği mekanda silahlar konuştu: 2 yaralı.

Adanaspor Başkanı Bayram Akgül adamları ile birlikte eğlenmek için gittiği gece kulübünde kavga çıktı. Silahların konuştuğu olayda iki gruptan birer kişi yaralandı, 8 kişi gözaltında.

Adana’da merkez Seyhan ilçesine bağlı Yeşiloba Mahallesi’nde bir gece kulübünde çıkan olayda 2 kişi bacaklarından yaralandı. Olaya karışan 8 kişi gözaltına alındı. Olay yerini terk eden Adanaspor Başkanı Bayram Akgül’ün olayı soruşturan savcıyı cep telefonundan aradığı bir birkaç gün içinde gelerek ifadesini vereceğini söylediği öne sürüldü.

İLGİ GÖSTERİLMEDİ İDDİASI

Daha önce ruhsatsız silah yakalattığı için silah ruhsatı elinden alınan ve bu yüzden silah taşımayan Adanaspor Başkanı Bayram Akgül, yeğeni Savaş Kaplan ve adamlarının olduğu kalabalık bir grupla bir eğlence mekanına eğlenmeye gitti. Başkan Akgül ve adamları gece kulübünde garsonların kendilerine yeterince ilgi göstermediği ve iyi hizmet etmediği gerekçesiyle bağırmaya başladı.

KARŞILIKLI SİLAHLAR ÇEKİLDİ

Görevlilerle Başkan Akgül’ün adamları arasında başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Bu sırada Bayram Akgül’ün telefonla diğer adamlarını çağırdığı iddia edildi. Bir süre sonra gece kulübünün önünde duran araçlardan inenler içeri girmek istedi. Ancak görevliler üst araması yapmadan gelenleri içeri almayınca silahlar çekildi ve karşılıklı olarak çatışma yaşandı.

SORUŞTURMA SÜRDÜRÜLÜYOR

Olayda her iki gruptan birer kişi ayaklarından yaralandı. Silah sesleri üzerine olay yerine gelen polisler silahlı kavgaya karıştıkları belirtilen 8 kişiyi gözaltına aldı. Bu arada ayaklarından yaralanan iki kişi kaldırıldıkları hastanede tedavi altına alındı. Şakirpaşa Polis Merkezi’ne götürülen şüphelilerin sorgularının sürdüğü bildirildi. Bu arada olayı soruşturan savcıyı cep telefonundan arayan Bayram Akgül’ün birkaç gün içinde Adana’ya gelerek ifade vereceğini söylediği öğrenildi.

ilgili haberler