GüncelGündem

‘Savcı yok’ demişlerdi YETERLİ Parti’den yeni hata duyurusu

Paylaş:

İYİ Parti Erzurum teşkilatının Ünsal Ban, Tugay Kabasakaloğlu, Zehra Taşkesenlioğlu hakkında yapmak istedikleri cürüm duyurusu ‘Savcı yok’ gerekçesiyle sürece alınmamıştı. Âlâ Parti’li Aytun Çıray, savcılığın şimdi bir süreç başlatmamış olması üzerine rüşvet ağı argümanlarında isimleri geçenler hakkında yeni bir kabahat duyurusunda bulunduklarını duyurdu.

İYİ Parti Genel Lider Başdanışmanı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray, savcılığın şimdi bir süreç başlatmamış olması üzerine rüşvet ağı tezlerinde isimleri geçen Ünsal Ban, Tugay Kabasakaloğlu, Zehra Taşkesenlioğlu hakkında yeni bir cürüm duyurusunda bulunduklarını duyurdu.

“İHBARDA BULUNMA ZARURİLİĞİ HASIL OLMUŞTUR”

Aytun Çıray’ın cürüm duyurusunda “Son günlerde, kamuoyunda sıkça gündeme gelen, FETÖ soruşturmalarına/diğer soruşturma ve yargılamalara mevzu edilen/edilebilecek olan bahislerle ilgili başlatılacak soruşturmalara temel olmak üzere Sayın Başsavcılığa işbu cürüm duyurusunda ve ihbarda bulunma zorunluluğumuz hasıl olmuştur” tabirlerine yer verildi.

Suç duyurusunda savlarla ilgili şu sorular da yöneltildi:

Ünsal Ban’ın THK Üniversitesi rektörü olmadan evvel hakkında açılan davalar, soruşturma ve incelemeler var mıdır? Varsa nelerdir?

THK ÜNİVERSİTESİ’NDE 300 MİLYON LİRA ZARAR

Ünsal Ban THK Üniversitesi rektörü iken, birebir vakitte FETÖ nün yayın organı olan Samanyolu TV de programlar yapmış mıdır?

Yine Bugün gazetesinde yazılar yazmış mıdır? Ünsal Ban’ın THK Üniversitesi mülklerini yöntemsiz bir halde satarak kurumu 300 milyon lira ziyana uğrattığı argümanları ile ilgili soruşturma belgesinin akıbeti nedir?

FETÖ OKULLARINDAN THK ÜNİVERSİ’NE ÖĞRENCİ 

Ünsal Ban Afrika’daki FETÖ okullarından öğrencileri THK Üniversitesi’ne getirip eğitimlerine yardımcı olmuş mudur? Bu öğrenciler üniversiteye hangi kaidelerde girmiştir? Buradan kaç kişi pilot olarak eğitilip kendi ülkelerine gönderilmiştir?

Ak Parti Mengen ilçe Lider yardımcısı işadamı emlakçı müteahhit Tugay Kabasakaloğlu ile Ünsal Ban’ın bağı nedir? Bu şahıs Ünsal Ban’ın Mengen’deki çiftliğinin satın alma süreçlerinde hangi rolü oynamıştır?

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu