AktüelGüncelGündemTürkiyeYaşam

Şehide Annesinden ‘Asker Selamlı’ Son Veda!

Paylaş:

Pençe Harekatı Bölgesi’nde arama tarama çalışmaları sırasında teröristlerle girilen çatışmada şehit olan Piyade Teğmen Ali Rıza Özcücük, memleketi Gaziantep’te toprağa verildi.

Irak’ın kuzeyinde yürütülen Pençe Harekatı operasyonunda teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Teğmen Ali Rıza Özcücük’ün naaşı, sabah saatlerinde uçakla memleketi Gaziantep’e getirildi. Sözcü’nün haberine göre, Şehit Teğmen Ali Rıza Özcücük için öğle vakti Gaziantep Asri Mezarlık’taki Bahaeddin Nakıboğlu Camisi’nde cenaze töreni düzenlendi.

Törene Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, 5. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Tuğgeneral Hacı Halil Osma, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, GTO Başkanı Tuncay Yıldırım, İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Bekmez, AKP  Gaziantep Milletvekilleri Nejat Koçer, Sait Kirazoğlu ve Derya Bakbak, CHP Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay ve şehidin yakınları katıldı.

“BAKİ YİĞİDİM DİMDİK AYAKTA DURUYOR”

Tören sırasında, oğlunun tabutunun başındaki fotoğrafını öperek, asker selamı veren anne Fatma Özcücük, “Bak, yiğidim dimdik ayakta duruyor. Senin yerine ben ölseydim de keşke bu günleri görmeseydim” diye gözyaşı döktü.

Şehidin babası Nihat Özcücük ise cenaze namazı sırasında Vali Davut Gül’e yaslanarak güçlükle ayakta durabildi. Şehidin kız kardeşi Zeynep Özcücük de ‘ağabey beni bırakma’ diyerek feryat etmesi yürekleri dağladı. Acılı kız kardeş yakınları tarafından güçlükle sakinleştirildi.

24 yaşındaki Şehit Piyade Teğmen Ali Rıza Özcücük, İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar’ın kıldırdığı cenaze namazının ardından Yeni Şehitlik’te toprağa verildi.

Sodyum Ligno Sülfonat Nedir?

Sodyum Lignosulfonat suda çözünebilen anyonik yüzey aktif maddedir, iyi sörf aktivitesine ve dağılma kapasitesine sahip, yapı kimyasallarında yoğun olarak kullanılan bir hammaddedir.

Sodyum Lignosülfonat aşağıdaki durum ve uygulamalarda kullanılır.
 Sodyum Lignosülfonatın en büyük kullanım alanı, beton kimyasallarında betonun su ihtiyacını düşürerek akışkanlığını arttırmaya yönelik kimyasal katkı üretimlerindedir. Böylece dayanımı yüksek daha güçlü beton üretilmesine olanak sağlanır.
• Sodyum Lignosülfonat, Çimento üretimi sırasında, çimento değirmeninde öğütme kolaylaştırıcı ve hammadde hazırlamada ham bulamaç çamurunun viskozitesini azaltarak öğütme yardımcısı olarak işlev görür.• Sodyum Lignosülfonat, betonun su ihtiyacının azalması ile daha akışkan beton üretmeye olanak sağlar ve hidrasyon hızını düşürür. Gözenekliliği azaltarak, beton yoğunluğunu arttırır, böylece betonun mukavemetini ve geçirimsizliğini büyük ölçüde iyileştirir.

DMRSÜREN Kimya Ltd Şti

0216 4421200-05523307100

Grafit tozu,Çinko Tozu,Kurşun Tozu,Mürdesenk,Sülyen,Kurşun Oksit,Bakır Sülfat,Çinko Sülfat,Çinko Oksit,Kaolin,altın mühür,sepiyolit,zeolit,potasyum silikat,sıvı kükürt,kalsiyum polisülfür,pars lime sülfür,hadjin yılan kovucu,sunmag yem katkısı,sunsep yem katkısı,aripad hayvan altlığı,sunshield sıvı kaolin,kalsiyum oksit,potasyum hidroksit,kalsiyum ligno sülfonat

Jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu