Spor

Wayne Rooney’nin konuşmalarını ifşa etti: ‘Seks hayatı ve penis boyu’

Paylaş:

Manchester United ve İngiltere Ulusal Takımı’nın efsane isimlerinde Wayne Rooney, 2021 yılında emeklilik kararı aldıktan sonra teknik yönetici olarak futbola hizmet etmeye devam etti. Evvel Derby County’yi 73 maç çalıştıran Wayne Rooney, daha sonra ABD Ligi ekiplerinde D.C. United’ın başına geçti.

D.C. United’a 12 Temmuz 2022 yılında imza atan Wayne Rooney, 14 maçta 0.64 puan ortalaması tutturdu. Futbolculuğu devrinde muvaffakiyetleri kadar özel hayatındaki skandallarla da gündeme gelen 37 taşındaki teknik yöneticinin soyunma odasında futbolcularına yaptığı motivasyon konuşmaları ifşa oldu.

DEHŞETE DÜŞÜREN SOYUNMA ODASI KONUŞMALARI

Wayne Rooney’nin futbolcuları ile soyunma odasında yaptığı konuşmaları birlikte çalıştığı lakin ismini söylemek istemeyen bir kaynak açıkladı. Efsane ismin ekip toplantılarında yaptığı konuşmalara özel hayatında yaşadıklarını da kattığı belirten kaynak, şunları söyledi:

“Sanırım alanda yapılmasını istediklerinden çok, özel hayatındaki deneyimlerini konuşmalara katarak futbolcuları ile samimi bir ilgi kurduğunu ve onları daha fazla etkilediğini düşünüyor. Pantolonunun içindekinden bahsederek grubun dikkatini çekmeye çalışıyor. Kadro konuşmalarında seks hayatından, penis uzunluğundan bahsediyor. Birtakım genç futbolcular bu konuşmaları dehşete düşmüş bir biçimde dinliyor. Şaşkına dönüyorlar. Sanırım onlarda İngiliz mizah anlayışı olmadığı için bu konuşmalar onlara biraz garip geliyor.”

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu