Gizlilik Bildirimi

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Gizlilik Bildirimi

Kullanım Şartları
Lütfen sitemizi kullanmadan önce ‘kullanım şartları’nı dikkatlice okuyunuz.
Sitemizi kullanan kullanıcılar aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır.
Jurnalci.com bir DMR Medya (DMR Ses Görüntü Baskı Sistemleri ve Reklamcılık Ltd. Şti.) kuruluşudur.
Jurnalci.com’da yer alan haber, ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları DMR Medya’ya aittir. Site içi her verinin ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. Jurnalci.com ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması söz konusu, Jurnalci.com dışında şahsa/kuruma fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.
Jurnalci.com’da yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz veya aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
Kullanıcılar sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabii olduğunu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.
Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı Jurnalci.com’a aittir ve ilgili kanunla ulusal ve uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır.
Kullanıcılar yaptıkları yorumlardan ve paylaşımlardan kendileri sorumludur.
yorumlar içerisinde kullanılan argo kelimeler, kişisel ya da kurumları karalama, rencide etme ve hak ihlali eden yorumlar ve benzeri paylaşımlardan ötürü çıkabilecek yasal sorunlardan tamamen yorumu yazan kullanıcı sorumludur.
Jurnalci.com bu tür paylaşımların olmasına müsade etmeyeceği gibi olası bir hatadan kaynaklanacak kullanıcı taraflı hak ihlali içinde sorumlu değildir.
Gizlilik İlkeleri
Jurnalci.com internet sitesi kullanıcıların kişisel bilgilerini saklı tutar.
Kişisel bilgiler kullanıcının abonelik bilgilerden oluşur. Bu bilgiler 3. taraflı olarak açık değildir ve hiçbir surette başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılamaz. Jurnalci.com internet sitesine üye olduğunuzda size ait olan bilgileri gizlilik içerisinde muhafaza eder.
Jurnalci.com yazılım itibari ile sistem üzerinde sizden gelen bilgileri şifreleme yoluyla kaydeder ve bu bilgiler sistem yöneticimiz de dahil görünürlüğe kapalıdır. Kullanıcılara ait olan bilgiler güvenlik için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır.
Bilgi Paylaşımı
Jurnalci.com internet sitesi sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan
3. şahıslara/taraflara asla kiralamaz, satmaz veya paylaşmaz. Kullanıcılara ait kişisel ve
gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır.
Jurnalci.com kullanıcıların kişisel ve hassas bilgileri, kullanıcının onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı garanti eder.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,
Başa dön tuşu