Gizlilik Bildirimi

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Gizlilik Bildirimi

Kullanım Şartları
Lütfen sitemizi kullanmadan önce ‘kullanım şartları’nı dikkatlice okuyunuz.
Sitemizi kullanan kullanıcılar aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır.
Jurnalci.com bir DMR Medya (DMR Ses Görüntü Baskı Sistemleri ve Reklamcılık Ltd. Şti.) kuruluşudur.
Jurnalci.com’da yer alan haber, ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları DMR Medya’ya aittir. Site içi her verinin ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. Jurnalci.com ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması söz konusu, Jurnalci.com dışında şahsa/kuruma fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.
Jurnalci.com’da yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz veya aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
Kullanıcılar sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabii olduğunu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.
Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı Jurnalci.com’a aittir ve ilgili kanunla ulusal ve uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır.
Kullanıcılar yaptıkları yorumlardan ve paylaşımlardan kendileri sorumludur.
yorumlar içerisinde kullanılan argo kelimeler, kişisel ya da kurumları karalama, rencide etme ve hak ihlali eden yorumlar ve benzeri paylaşımlardan ötürü çıkabilecek yasal sorunlardan tamamen yorumu yazan kullanıcı sorumludur.
Jurnalci.com bu tür paylaşımların olmasına müsade etmeyeceği gibi olası bir hatadan kaynaklanacak kullanıcı taraflı hak ihlali içinde sorumlu değildir.
Gizlilik İlkeleri
Jurnalci.com internet sitesi kullanıcıların kişisel bilgilerini saklı tutar.
Kişisel bilgiler kullanıcının abonelik bilgilerden oluşur. Bu bilgiler 3. taraflı olarak açık değildir ve hiçbir surette başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılamaz. Jurnalci.com internet sitesine üye olduğunuzda size ait olan bilgileri gizlilik içerisinde muhafaza eder.
Jurnalci.com yazılım itibari ile sistem üzerinde sizden gelen bilgileri şifreleme yoluyla kaydeder ve bu bilgiler sistem yöneticimiz de dahil görünürlüğe kapalıdır. Kullanıcılara ait olan bilgiler güvenlik için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır.
Bilgi Paylaşımı
Jurnalci.com internet sitesi sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan
3. şahıslara/taraflara asla kiralamaz, satmaz veya paylaşmaz. Kullanıcılara ait kişisel ve
gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır.
Jurnalci.com kullanıcıların kişisel ve hassas bilgileri, kullanıcının onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı garanti eder.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Başa dön tuşu