Yaşam

13 Şubat 2024 Günlük Burç Yorumları: ‘Aşk Hayatınızda Sürprizler Geliyor!’

Paylaş:

Koç Burcu (21 Mart – 19 Nisan)

Bugün, ailenizle ilgili konularda sabırlı olmanız gerekebilir. Onlarla istemeden yaşadığınız sorunlar sizi üzmesin. Aşk hayatınızda ise, partnerinizle aranızda güzel bir uyum var. Birlikte keyifli vakit geçirebilir, planlar yapabilirsiniz. İş hayatınızda ise, yaratıcı ve atılımcı davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Yeni fikirler, projeler veya iş ortaklıkları gündeme gelebilir.

Boğa Burcu (20 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün, inatçı tavırlarınızla çevrenizi bazı konularda bezdirebilirsiniz. İnsanın her ortama adapte olabilmesi için yapacağı tek şey, çevresiyle iletişim düzeyini pozitif seviyede tutmasıdır. Bu konuya özen gösterin. Aşk hayatınızda ise, sevdiğiniz kişiyle aranızda romantik bir hava esiyor. Birlikte romantik bir akşam yemeği veya sinema keyfi yapabilirsiniz. İş hayatınızda ise, maddi konularda şanslısınız. Gelirinizi artıracak fırsatlar yakalayabilir, borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

İkizler Burcu (21 Mayıs – 20 Haziran)

Bugün, yakın dostlarınızdan alacağınız destek, sizin için önemli olacak. Onlarla görüşebilir, dertleşebilir, tavsiye alabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise, eğlenceli ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Sevdiğiniz kişiyle birlikte sosyal aktivitelere katılabilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. İş hayatınızda ise, iş birliği içinde olacağınız kişilerle bir araya gelecek ve karşıt görüşlerin çarpıştığı bir toplantıyı gerçekleştireceksiniz. Fikirlerinizi savunurken, saygılı ve açık olmaya çalışın.

Yengeç Burcu (21 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün, maddi konularda iş birliğine ihtiyacınız olabilir. İsteklerinizi karşı tarafa aktarırken zorluk çekmeyecek ve atılımcı davranışlarınızla göz dolduracaksınız. Özellikle çevrenizde başarılı çalışmalarınız ses getirecek. Aşk hayatınızda ise, partnerinizle aranızda duygusal bir bağ var. Birlikte evinizde huzurlu ve sıcak bir ortam yaratabilir, birbirinize destek olabilirsiniz. Sağlığınıza ise, dikkat etmelisiniz. Soğuk algınlığı veya alerji gibi rahatsızlıklara karşı önlem alın.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bugün, yaşamın her adımında bir yerlere, bir konuya kendi çabanızın hakim olmasını istiyor, emek vermeden hiçbir şeye sahip olmak istemiyorsunuz. Size ispatlanmayan fikirlerle geldiklerinde, nedenler aramak sizde alışkanlık halini aldı. Aşk hayatınızda ise, partnerinizle aranızda tutkulu ve heyecanlı bir ilişki var. Birlikte yeni deneyimler yaşayabilir, macera dolu anlar paylaşabilirsiniz. İş hayatınızda ise, liderlik ve yönetim becerilerinizle öne çıkacaksınız. Sizi zorlayan bir görevi başarıyla tamamlayacak, takdir toplayacaksınız.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün, iş birliği içinde olduğunuz kişilerin karşıt düşünce içinde olması sizi çok fazla etkilemeyecek. Bugün yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi destekleyen davranışlar içindesiniz. Size sunulan büyük bir sorumluluğu üstleneceksiniz. Aşk hayatınızda ise, partnerinizle aranızda anlayışlı ve uyumlu bir ilişki var. Birlikte geleceğe yönelik planlar yapabilir, hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Sağlığınıza ise, özen göstermelisiniz. Dengeli beslenmeye, düzenli egzersiz yapmaya ve yeterli uyumaya çalışın.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugün, geçmişle ilgili nostaljik anılarınızı paylaşabileceğiniz insanların varlığı sizi mutlu ediyor. Sizin bu halinizi, aşırı olmaması şartıyla partnerinizde paylaşıyor. Uzun süredir haber alamadığınız kişileri özleyebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise, partnerinizle aranızda romantik ve duygusal bir ilişki var. Birlikte küçük kaçamaklar yapabilir, birbirinize sürprizler hazırlayabilirsiniz. İş hayatınızda ise, iletişim becerilerinizle fark yaratacaksınız. İnsanlarla kolaylıkla anlaşacak, ikna edici ve etkileyici olacaksınız.

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Bugün, duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Kendinizi anlatmak için doğru kelimeleri bulamayabilir, yanlış anlaşılmaktan korkabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise, partnerinizle aranızda tutkulu ve heyecanlı bir ilişki var. Birlikte yeni deneyimler yaşayabilir, macera dolu anlar paylaşabilirsiniz. İş hayatınızda ise, liderlik ve yönetim becerilerinizle öne çıkacaksınız. Sizi zorlayan bir görevi başarıyla tamamlayacak, takdir toplayacaksınız.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Bugün, hayatınızda yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız olumsuzlukları geride bırakmak, yeni başlangıçlar yapmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise, sevdiğiniz kişiyle aranızda uyumlu ve eğlenceli bir ilişki var. Birlikte seyahat planları yapabilir, yeni yerler keşfedebilirsiniz. İş hayatınızda ise, yaratıcı ve yenilikçi fikirlerinizle fark yaratacaksınız. İş arkadaşlarınızla iyi bir iş birliği içinde olacaksınız.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Bugün, maddi konularda dikkatli olmanız gerekebilir. Harcamalarınızı kontrol altında tutmaya çalışın, gereksiz alışverişlerden kaçının. Aşk hayatınızda ise, partnerinizle aranızda ciddi ve sorumlu bir ilişki var. Birlikte geleceğe yönelik kararlar alabilir, hayatınızı düzene sokabilirsiniz. İş hayatınızda ise, disiplinli ve çalışkan tavırlarınızla başarılı olacaksınız. Hedeflerinize ulaşmak için azimli ve kararlı olacaksınız.

Kova Burcu (20 Ocak – 18 Şubat)

Bugün, sosyal ve iletişimsel bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüşebilir, yeni insanlarla tanışabilir, keyifli sohbetler edebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise, partnerinizle aranızda özgür ve samimi bir ilişki var. Birlikte ilginç ve farklı aktivitelere katılabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İş hayatınızda ise, vizyoner ve ileri görüşlü fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. Yeni projeler, teklifler veya iş ortaklıkları gündeme gelebilir.

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün, hayal gücünüz ve sezgileriniz yüksek olabilir. Sanatsal ve yaratıcı çalışmalar yapabilir, ilham verici fikirler üretebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise, partnerinizle aranızda romantik ve duygusal bir ilişki var. Birlikte küçük kaçamaklar yapabilir, birbirinize sürprizler hazırlayabilirsiniz. İş hayatınızda ise, empatik ve anlayışlı davranışlarınızla insanlarla iyi ilişkiler kuracaksınız. Yardıma ihtiyacı olan kişilere destek olacaksınız

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu