Yaşam

2023 Sonbaharında Burçları Neler Bekliyor?

Paylaş:

2023 sonbahar döneminde burçları neler bekliyor, mercek altına aldık.

2023 Sonbahar Döneminde Koç ve Yükselen Koç Burçlarını Neler Bekliyor?

Koç burçlarının ağustos sonu itibariyle gündemleri aşk olacak. Yeni başlangıçlar yapabilir ya da mevcut ilişkilerinde kadersel süreçlere girebilirler. 4 Eylül’de biten Venüs retrosunu unutmadan temkinli adımlar atmalarında fayda var. Eylül ayıyla birlikte günlük rutinlerinde ve iş düzenlerinde değişiklik yapabilirler. Ekim ayında iki önemli tutulma var. Bu tutulmalardan biri Koç burçlarına parasal mevzularda sonuç aldırırken; diğeri ilişkiler konusunda yepyeni bir sayfa açmalarını sağlayacak. Kasım ve aralık ayı boyu gündemlerinde arkadaşlık, eğitim ve seyahat olacak.

2023 Sonbahar Döneminde Boğa ve Yükselen Boğa Burçlarını Neler Bekliyor?

Boğa burçları Eylül ayıyla birlikte farklı ortamlara girecek, farklı insanlarla tanışacaklar. Yalnız olan Boğa burçları eylül ayında yeni bir ilişkiye başlayabilir, ilişkisi olanlar ise ciddiyet kazanabilir. Ekim ayındaki iki önemli tutulmayla birlikte rutinlerini değiştirecekleri, hayatlarıyla ilgili önemli kararlar verecekleri bir döneme giriş yapacaklar. Kasım ve aralık ayı boyunca yeni gelir kaynaklarına odaklanacak, parasal konularla ilgili hareketli günler yaşayacaklar.

2023 Sonbahar Döneminde İkizler ve Yükselen İkizler Burçlarını Neler Bekliyor?

İkizler burçlarının sonbahar gündemi iş olacak. İş arayanlar eylül ayının getireceği fırsatlardan yararlanabilir. İkizler burçları bu dönemde yeni çevrelere dahil olup, yeni insanlarla tanışabilir. Ekim ayındaki tutulmalarla birlikte geçen seneden beri hayatlarında süregelen değişimlerden sonuç alırken; daha çok flört ve ilişki odaklı olacakları bir döneme giriş yapacaklar. Çocuk isteyen İkizler burçları bu dönemde güzel haberler alabilirler. Kasım ve aralık ayında ise gündemlerinde iş ve günlük rutinleri olacak.

2023 Sonbahar Döneminde Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçlarını Neler Bekliyor?

Yengeç burçları eylül ile birlikte gündemlerine seyahat temasını alacak. Eylül sonuna doğru yeni bir iş görüşmesi yapmaları, mevcut işlerini değiştirmeleri oldukça olası. Ekim ayıyla birlikte yeni bir döneme giren Yengeç burçları kariyerleriyle ilgili yeni başlangıçları kesin olarak bu ay içerisinde yapabilir. Aile ve iş arasındaki dengeyi korumaya özen göstermeliler. Kasım ayı bekar Yengeç burçları için ilişki ve aşk sinyalleri verirken, aralık ayında diğer aylara nazaran iş tempoları artabilir.

2023 Sonbahar Döneminde Aslan ve Yükselen Aslan Burçlarını Neler Bekliyor?

Aslan burçlarının eylül ayı gündemi para ve maddiyat olacak. Ayrıca bu ay içerisinde eğitim ve seyahat temalarıyla alakalı güzel ve sürpriz gelişmeler yaşayabilirler. Ekim tutulmaları ile kariyerleriyle alakalı bazı sonuçlar elde edecekler. Aslan burçlarının yeni tutulmalarla birlikte bir buçuk sene boyunca gündemleri akademik kariyer, yurt dışı ve iş konuları olacak. Kasım ve aralık ayı ise Aslan burçları için oldukça sosyalleşecekleri bir dönem olacak.

2023 Sonbahar Döneminde Başak ve Yükselen Başak Burçlarını Neler Bekliyor?

Başak burçları eylül ayıyla birlikte uzun süreli ilişkiler, arkadaşlıklar, evlilikler ve ortaklıklar konusunda ciddi kararlar alacaklar. Ay sonuna doğru gündemlerine bir de maddiyat eklenebilir. Ekim ayında gerçekleşecek tutulmalarla birlikte Başak burçlarının gündemi yatırım ve krediler olacak. Kariyerleriyle ilgili büyük değişimlere hazır olsunlar. Kasım ayında yoğun bir iş temposu onları beklerken, aralık ayı sosyalleşme ve dinlenme konusunda karşılarına güzel fırsatlar çıkaracak.

2023 Sonbahar Döneminde Terazi ve Yükselen Terazi Burçlarını Neler Bekliyor?

Terazi burçları eylül ayına yoğun bir iş temposu eşliğinde girebilir, mola vermeyi ve dinlenmeyi unutmamalarında fayda var. Eylül sonu, ekim ayı başlangıcıyla birlikte daha çok ilişkilerine odaklanacak ve kendilerine verdikleri değer konusuyla ilgili muhakeme sürecine girecekler. Önümüzdeki bir buçuk yıl boyunca Terazi burçları kendi önceliklerine odaklanacak. İlişkiler konusunda dönüşümler yaşayacak. Kasım ayında maddi ve para anlamında güzel gelişmeler onları bekliyor. Aralık ayında ise yoğun bir iletişim trafikleri olacak.

2023 Sonbahar Döneminde Akrep ve Yükselen Akrep Burçlarını Neler Bekliyor?

Akrep burçları eylül ayıyla birlikte yeni ortamlara girecek; kendilerini eğlencenin içinde bulacaklar. Yalnız olan Akrep burçlarının karşılarına tam istedikleri gibi bir flört adayı çıkabilir. Ekim tutulmalarıyla birlikte ruhlarını dinlendirmek isteyebilir; spiritüel çalışmalar yapabilirler. Önümüzdeki bir buçuk yıl boyunca tüm rutinleri değişecek, hayatlarının altını üstüne getirip neler eksik neler fazla ölçüp, tartacaklar. Kasım ve aralık ayı boyunca parasal konular gündemlerinde olacak.

2023 Sonbahar Döneminde Yay ve Yükselen Yay Burçlarını Neler Bekliyor?

Eylül ayı Yay burçlarının kariyeri için oldukça önemli bir ay olurken; ekim ayındaki tutulmalarla birlikte sosyal statülerinin ve çevrelerinin değişeceği bir döneme girecekler. Farklı insanlarla bir araya gelip, çok fazla sosyalleşecekler. Kasım ayı yalnız Yay burçlarına yeni ilişki vadederken; aralık ayı dış görünüşleriyle alakalı yeni kararlar alacaklarına işaret ediyor.

2023 Sonbahar Döneminde Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçlarını Neler Bekliyor?

Oğlak burçları eylül ayıyla birlikte gündemlerine iletişim, arkadaşlık, ticaret, alım ve satım temalarını alacak. Eylül sonunda akademik kariyer ve yurt dışı ile ilgili gelişmeler onları bekliyor. Ekim ayıyla birlikte mekan, şehir ve ülke değişikliği yapabilirler. Önümüzdeki bir buçuk yıl boyunca gündemleri bu olacak. Kasım ayı boyunca daha fazla sosyalleşebilir ve seyahat yapabilirler. Aralık ayında ise yalnız olan Oğlak burçları yeni bir ilişkinin temellerini atabilir.

2023 Sonbahar Döneminde Kova ve Yükselen Kova Burçlarını Neler Bekliyor?

Kova burçlarının eylül ayı gündemi maddiyat olacak. Bu ay içerisinde yeni gelir kaynakları elde edebilir; kredi, borç ve vergi konularıyla ilgili gelişmeler yaşayabilirler. Ekim ayıyla birlikte hayatlarına seyahat gündemi, farklı insanlar ve eğitimler girecek. 1 buçuk yıl boyunca kendilerini geliştirecek yerlere seyahat edip, akademik anlamda yeni başlangıçlar yapacaklar. Gündemlerinde fazlasıyla yurt dışı temaları olacak. Kasım ayında iş tempoları artsa da aralık ayıyla birlikte daha eğlenceli ve keyifli ortamlara girecekler.

2023 Sonbahar Döneminde Balık ve Yükselen Balık Burçlarını Neler Bekliyor?

Balık burçları eylül ayıyla birlikte gündemlerine ilişki temalarını alacak. Yalnız olan Balık burçları birden, kendilerini ciddi ilişkilerin içinde bulabilir; ilişkisi olanlar ise mevcut durumlarıyla alakalı ciddi adımlar atabilirler. Ekim ayıyla birlikte gündemlerinde yatırım, kredi ve vergiler olacak. Yeni yatırımlar yapabilirler. Kasım ayında seyahatler planlayabilirler. Aralık ayında Balık burçlarını yoğun bir çalışma temposu bekliyor; bu ay içerisinde yeni iş fırsatlarıyla karşılaşmaları çok muhtemel.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu