GüncelGündem

66. Grammy Ödülleri sahiplerini buldu

Paylaş:

İSTANBUL (AA) – ABD’nin Los Angeles kentinde gerçekleştirilen ve sunuculuğunu Trevor Noah’ın üstlendiği törende Billie Eilish, Billy Joel, Burna Boy, Dua Lipa, Joni Mitchell, Luke Combs, Olivia Rodrigo, Travis Scott ve Miley Cyrus sahne aldı.

“Yılın Albümü” ödülünü “Midnights” ile Taylor Swift kazanırken “What Was I Made For?” çalışmasıyla “Yılın Şarkısı” ödülüne Billie Eilish değer görüldü.

The Beatles için 2022’de hazırlanan animasyon video klip “I’m Only Sleeping” ise “En İyi Klip” ödülünün sahibi oldu.

Miley Cyrus, “Flowers” ile ödül topladı

“Yılın Kaydı” ödülünü “Flowers” ile Miley Cyrus alırken “En İyi Yeni Sanatçı” ödülü Victoria Monet’nin, “En İyi Geleneksel Pop Vokal Albümü” ödülü ise “Bewitched” ile Laufey’in oldu.

Miley Cyrus, “Flowers” albümüyle “En İyi Solo Pop Performansı” ödülünü, SZA, Phoebe Bridgers ile kaydettiği “Ghost in the Machine” ile “En İyi Grup/İkili Pop Performansı” ödülünü kazandı.

“En İyi Rap Performansı” ve “En İyi Rap Şarkısı” ödülleri “Scientists & Engineers” ile Killer Mike ve Andre 3000, Future ve Eryn Allen Kane’e giderken, Killer Mike’ın “Michael” albümü “En İyi Rap Albümü” ödülüne değer görüldü.

Coco Jones, “ICU” şarkısıyla “En İyi R&B Performansı” ödülünü, SZA, “Snooze” ile “En İyi R&B Şarkısı” ödülünü, Victoria Monet ise “Jaguar II” ile “En İyi R&B Albümü” ödülünü aldı.

Boygenius’a 3 ödül

“Not Strong Enough” şarkısıyla Boygenius grubu “En İyi Rock Şarkısı” ve “En İyi Rock Performansı” ödüllerinin, “This is Why” albümüyle de Paramore grubu “En İyi Rock Albümü” ödülünün sahibi oldu.

“En İyi Pop Vokal Albümü” ödülü “Midnight” ile Taylor Swift’e, “En İyi Dans Kaydı” ödülü “Rumble” ile Skrillex, Fred again.. and Flowdan’a, “En İyi Dans Elektronik Albümü” ödülü “Actual Life 3” ile Fred Again’e gitti.

Metallica, “72 Seasons” albümüyle “En İyi Metal Performansı”, Dave Chappelle “What’s in a Name?” ile “En İyi Komedi Albümü”, Boygenius “The Record” ile “En İyi Alternatif Müzik Albümü”, Chris Stapleton “White Horse” ile “En İyi Country Şarkısı”, Lainey Wilson “Bell Bottom Country” ile “En İyi Country Albümü”, Nicole Zuraitis “How Love Begins” ile “En İyi Caz Vokal Albümü”, Chris Stapleton da “White Horse” ile “En İyi Country Performansı” ödülüne layık görüldü.

  Muhabir: Ömer Faruk Yıldız

  Paylaş:

  Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
  Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

  • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
  • Kan dolaşımını hızlandırır,
  • Kronik yorgunluğu azaltır,
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
  • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
  • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
  • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
  • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
  • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

  Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
  Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
  Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
  Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
  SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

  • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
  • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
  • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
  • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
  • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
  • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
  • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
  • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
  • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
  • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
  • 05523307100-05325466184
  • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
  • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
  • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

  İlgili Makaleler

  Bir yanıt yazın

  Başa dön tuşu