AktüelDünyaGüncelGündemTürkiye

ABD’li Emlak Milyarderine Ömür Boyu Hapis Cezası

Paylaş:

ABD’li emlak milyarderi Robert Durst, “yakın arkadaşı” Susan Berman’ı öldürdüğü gerekçesiyle müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Los Angeles’ta bir juri, 2000 senesinde işlenen cinayetle alakalı Durst’ı birinci derece cinayetten suçlu bulmuştu. Savcılara göre Durst, Berman’ı 1982’de emlak milyarderinin ilk eşinin kayboluşuyla ilgili bilgileri polise vermesini önlemek için yakın mesafeden vurarak öldürdü.  3 ayrı eyalette 3 ayrı cinayetle suçlanan Durst, ilk kez bir davada suçlu bulundu.

Durst’un avukatları kanıtların yetersiz olduğunu savunarak tekrar yargılama isteğinde bulunurken, hakim bu talebi kabul etmedi.

Perşembe mahkemenin aldığı müebbet hapis cezası kararı beklenen karardı. Durst, tutukluluğu sırasında şartlı tahliye başvurusunda da bulunamayacak.

Perşembe günü karar açıklanmadan önce hakim Durst’un karşısında, “Berman inanılmaz bir insandı. Onun ölümü toplumumuz için bir kayıp oldu” ifadesini kullandı.

The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst belgesellerinin ardından Durst’ün yargılandığı davalar, halk arasında daha çok takip edilir hale gelmişti.

 

Pars Alüminyum Tozu

Kullanım alanları

  • Metalik Pigment olarak;kaplama, boya, mürekkep ve tekstil sektöründe dekoratif amaçlı parlak gümüş rengi için kullanılır
  • Kimyasal olarak;Alüminyum Tozu kontrollü reaksiyon değerleri için poliofelin, sentetik alkol ve alüminyum-bazlı kimyasalların kimyasal üretiminde tercih edilmektedir, ve plastik ve kozmetik sektöründe kullanılır
  • Roket Yakıtı olarak. kullanılır
  • Fotovoltaik kalın film pastası olarak;güneş pillerinin üretiminde elektrik iletkeni olarak kullanılır
  • Metallurji sektöründe redüktör (indirgen madde), ısı kaynağı ve alaşımlama katkısı olarak kullanılmaktadır. Alüminyum Tozunun ekzotermik özelliğinden dolayı alüminatermik uygulamalarda ve ekzotermik kaynaklarda sıklıkla kullanılır
  • Refrakter olarak çelik endüstrisinde kullanılır
  • Yapışkan, Dolgu Macunu ve Kaplama olarak uzay ve askeri uygulamalarda kullanılır.
  • Patlayıcı olarak maden, havai-fişek ve askeri savunma sektöründe kullanılır
  • Toz Metallurjisinde çeşitli parçaların üretiminde kullanılır

DMRSÜREN Kimya Ltd Şti

0216 4421200-0552 3307100

www.kimyadeposu.com

Kurşun oksit,mürdesenk,çinko tozu,alüminyum pastası,spekularit,demir tozu,mangan dioksit,mikronize manganez,mangan tozu,kurşun monoksit,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,netyerim.net,claypacks.com,nem alıcılar,aktif kil paketleri,silika jel,kaolin,potasyum silikat,sıvı kükürt,sıvı kaolin,diyatomit,hayvan altlığı,sepiyolit,pars lime sülfür,hadjin yılan kovucu

 

Jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu