Spor

Abdülkerim Bardakcı: Marcao’nun yerini doldurduğumu düşünüyorum

Paylaş:

Galatasaray’ın 28 yaşındaki savunma oyuncusu Abdülkerim Bardakcı, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

Sözlerine son oynadıkları lig maçındaki farklı galibiyete değinerek başlayan Bardakcı, “Son oynadığımız lig maçında farklı bir galibiyet aldık. Bizim için ligin çabucak devam etmesi daha düzgün olabilirdi. Ancak herkes dinlendi. Herkes rahatladı. Ailesiyle vakit geçirdi. Herkes başını sıfırlayıp geldi. Bizim için çok uygun olacak” formunda konuştu.

Marcao’nun kadrodan ayrılması hakkında yorum yapan Bardakcı, “Marcao nitekim kaliteli bir futbolcu ve benim de beğendiğim bir futbolcu. Şu an yerini doldurduğumu düşünüyorum. Hatta bunun da daha üstüne çıkmayı hedefliyorum. Muhakkak hiçbir biçimde aratmayacağımı düşünüyorum” tabirlerini kullandı.

“BURADA OLMAKTAN DOLAYI ÇOK MUTLUYUM”

Galatasaray’a transferiyle ilgili konuşan Abdülkerim Bardakcı, “Galatasaray’da olmak her futbolcunun isteyeceği bir şey. Benim için tanım edilemez bir his. Hakikaten burada olmaktan dolayı çok memnunum. Her geçen gün daha güzele giden bir performansım var. Bunu da devam ettirmek istiyorum. Alışılmış alışma süreci oldu. Birkaç şanssız ve bahtsız anlarım oldu lakin çok sağ olsun herkes, bilhassa Galatasaray taraftarı çok şuurlu bir taraftar. Gerimde durdular. Çok sağ olsunlar. Ben de bu alışma sürecini en kısa müddette atlattığımı düşünüyorum. İnşallah bundan sonra daha uygun olacağım” dedi.

“BİRBİRİMİZİ TAM OLARAK TAMAMLAYABİLİYORUZ”

Nelsson ile ortalarındaki ahenge değinen Abdülkerim Bardakcı, “Bence Nelsson da kaliteli bir futbolcu. Zati dünya kupasında oynadığı maçta da çok âlâ oynadı. Çok kaliteli bir insan. Bence çok uygun bir ahengimiz var. Birbirimizi tam olarak tamamlayabiliyoruz. Bu ahenge da devam edeceğiz” formunda konuştu.

Bu dönem gördüğü kartlar hakkında yorumlarda bulunan 28 yaşındaki oyuncu, “Bu benim için çok enteresan bir şey oldu. Dikkat ettiyseniz gördüğüm 2 kırmızı kartta da şoke oldum. Bilhassa birincisinde, ortamızda bayağı bir uzaklık var ve ben baş topuna çıkıyorum. Elim omzuna geliyor. Bence bu faul bile değil ancak direkt ikinci sarı karttan attı beni. Sahiden, dediğim üzere çok enteresan lakin büyük grubun farklılıkları bunlar herhalde. En büyük kadro olmanın farklılıkları. Fazla yorum yapmayacağım bu husus hakkında. İnşallah en kısa vakitte düzelir bu olaylar” dedi.

“REKABET HER VAKİT ÜST SEVİYEDE”

Stoper sınırındaki forma rekabetine değinen Abdülkerim Bardakcı, “Emin, Metehan, Ross. Genç olmalarına karşın kaliteli oyuncular. Bence üst seviye oynayabilecek stoper kapasitesindeler. Ross, bir sakatlık geçirdi, inşallah en kısa müddette atlatır. Rekabet her vakit üst düzeyde, her vakit zorluyorlar bizi. Nelsson’u da zorluyorlardır. Emin, benim cezalı olduğum maçta oynadı, ondan sonra devam etti. O da çok uygun oynadı. Kimse kimseyi aratmıyor o denli diyeyim. Mesela ben maça çıkarken, direkt benim yanıma Emin ile Metehan geliyor. Bu benim için çok hoş bir şey. Zira birebir mevkideyiz. Ben de onlara bir ağabey olarak ne katabiliyorsam, benim için büyük bir onurdur” halinde konuştu.

“ONLARLA OYNADIKÇA BİZİM DE KALİTEMİZ ARTIYOR”

Takımdaki forvetlerin idmanda kendisini zorladıklarını tabir eden Bardakcı, “Icardi, Gomis, Seferoviç. Üçü de birbirinden güzel. Üçü de zorluyor. Biz onlarla egzersizde bile karşılıklı oynamaktan dolayı çok memnunuz. Zira onlarla oynadıkça bizim de kalitemiz artıyor. Üçü de birinci sınıf forvetler. Şayet rakipte oynasam, üçü de kahır çıkarır” dedi.

“MUTLU SONA ULAŞACAĞIZ VE ŞAMPİYON OLACAĞIZ”

Sözlerini taraftara bildiri ile bitiren Abdülkerim Bardakcı, “Bugüne dek inanılmaz dayanak oldular. Bundan sonra da olmaya devam etsinler. Biz Allah’ın müsaadesiyle onların yüzlerini hiçbir vakit kara çıkartmayacağız. Son dakikaya, son saniyeye kadar savaşacağız. Memnun sona ulaşacağız ve şampiyon olacağız” biçiminde konuştu.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu