‘Adalet yürüyüşü’ kampının yanıbaşına hayvan gübresi döküldü..

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun,milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına tepki olarak başlattığı Adalet Yürüyüşü’nün 13. gününde kamuoyunun tepkisini çekecek bir olay yaşandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun,milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasına tepki olarak başlattığı Adalet Yürüyüşü’nün 13. gününde kamuoyunun tepkisini çekecek bir olay yaşandı.

CHP İstanbul Milletvekili İlhan Cihaner’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma göre, 13. günün sonunda Kılıçdaroğlu ve Adalet Yürüyüşü’ne katılanların konaklayacağı yerin önüne gübre döküldü. Cihaner duruma, “Yol boyunca küfürlere alkışlarla karşılık veren #Adalet Yürüyüşçülerinin geceleyeceği yerin önüne bir kamyon gübre boşaltıldı. İşte seviye!” ifadeleriyle tepki gösterdi.

İlhan Cihaner’in verdiği  bilgiye göre ise sivil bir plakalı araçla dökülen gübrenin, temizleme çalışmalarına başlandı. Ancak gübreyi suyla temizlemenin zor olması nedeniyle iş makinesi beklendiği aktarıldı. Olay sonrasında gübreyi döken aracın tespit edildiği belirtilirken, cezai işlem uygulanacağı da öğrenildi.

jurnalci.com

 

 

 

ilgili haberler