AktüelEkonomiGüncelGündemSiyasetTürkiye

AKP’li Aydemir: Erdoğan’ın Açıklamaları Millet Nezdinde Ferahlatıcı Etki Oldu

Paylaş:

AKP Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, “Faiz ve kur sarmalından birilerinin nemalandığı dönem bitmiştir” ifadesini kullandı. Aydemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, kabine toplantısının ardından açıklamalarının, millet nezdinde ferahlatıcı etkisinin olduğunu söyledi.

Aydemir, Meclis’te gerçekleştirdiği basın toplantısında, Erdoğan’ın “Ekonomik kurtuluş savaşını kazanacağız” sözünün, milletin yüreğini ferahlattığını iddia eden Aydemir, “Milletimizin ‘bu savaşta, mücadelede Cumhurbaşkanımızın, sizlerin yanınızdayız’ diyerek, bizi arayıp yürek dillerini ortaya koymasından memnuniyet duyduk” dedi.

Aydemir, yıllardır yapılan oyunların, AKP ile sekteye uğradığını vurgulayarak, şimdi yeniden bu oyunların vizyona konulmaya çalışıldığını dile getirdi. Ancak şimdi milletinin yanında bir liderin olduğunu kaydeden Aydemir, kurtuluşun üretim ve yatırımla olacağına dikkati çekti.

İbrahim Aydemir, mücadelenin millet ve vatan mücadelesi olduğuna dikkat çekerek, “Faiz ve kur sarmalından birilerinin nemalandığı dönem bitmiştir” dedi.

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu