AKP’li Bakan Tüfenkci vatandaşın eleştirisine sert yanıt verdi:”Kafa almıyorki”/video

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci,  Malatya’da seçim çalışmaları kapsamında partisinin düzenlediği  toplantıda kendisini eleştiren seçmene ”Kafası almıyorki” diyerek hakaret etti.

[KGVID]https://jurnalci.com/wp-content/uploads/2018/06/AKP’li-bakan-kendisini-eleştiren-seçmene-böyle-hakaret-etti-JTV.mp4[/KGVID]

AKP’li Bakan Bülent Tüfenkci, konuşmasında Malatya’ya kayısı için lisanlı depo yaptırdıklarını ve Toprak Mahsulleri Ofisi’ne de alım yaptıracaklarını söylediği anda bir vatandaş “Ne zaman yaptıracaksınız?” diye sordu.

“Lisanslı depo bittiğinde yapacağız Aziz” diyerek vatandaşa karşılık veren Bakan Tüfenkci’ye, bu kez “Zenginlerin elinde” tepkisi geldi.

Sosyal medyada yayımlanan videoda, AKP’lilerin vatandaşa müdahale ettiği anlaşıldı. Bakan Tüfenkci de vatandaşa müdahale edilmesinin ardından “Ya durun adam bir şey demiyor. Ya bırak Mehmet, Aziz anlayacak, anlayacak” dedi.

“Aziz lisanslı depoyu kim yapıyor” diyerek yeniden vatandaşa yönelen Bakan Tüfenkci’ye AKP’lilerin müdahalesiyle karşı karşıya kalan vatandaş “Deremiz ortada” diye yanıt verdi.

Bakan Tüfenkci ise “Ya dereyi bırak, kayısından bahsediyorum” deyince vatandaş da “Tayyip Erdoğan’dan bu halk razı ama, milletvekillerinden değil” karşılığını verdi.

Bu sözler karşısında Bakan Tüfenkci üslubunu değiştirip vatandaşa şöyle hakaret etti: “Ya ben ne diyorum sen ne diyorsun Aziz, takıldın plak gibi. Kafa anlamıyor ki… Bak işte anlamıyor ‘Allah razı olsun’ diyemiyor, ‘obüri ne oldu, obüri ne oldu’ diyor…” (odatv)

Jurnalci.com