AKP’li başkan hasta yatağında kimi ziyaret ettiyse hakkın rahmetine kavuştu..

Sinop’un Durağan ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan’ın hasta yatağında ziyaret ettiği kişilerin bir müddet sonra hayatlarını kaybetmesi, Kılıçaslan için “Başkan değil Azrail mübarek!” diye espri yapılmasına yol açtı!

Halksesi.com’dan Mete Çağdaş’ın haberine göre imam kökenli olan AKP’li Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan’ın hasta yatağında ziyaret ettiği Faik Yazıcı, Recep Emek ve son olarak da Mehmet Adıgüzel’in hayatlarını kaybettiği belirlendi.

Hastane veya ev ziyaretlerinde hastalar ile çektirdiği fotoğraf karelerini kendine ait sosyal paylaşım sitesindeki profilinden paylaşan Durağan’ın AKP’li Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan’ın ağır durumdaki bir hasta ile kaldırıp hasta yatağından poz verdirerek fotoğraf çektirmesi büyük tepkilere neden olmuştu.

Başkan Kılıçaslan’ın fotoğraf çektirdiği bazı hastaların hayatını kaybetmesi yanında ilginç olan bir detay da referandum çalışmaları esnasında Sinop’u ziyaret eden dönemin Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın tam arkasına geçerek  birlikte fotoğraf çektirmesi sonucu Bakan Bozdağ’ın adalet bakanlığı koltuğunu kaybedişi oldu.

Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan’ın imam olan kardeşi FETÖ bağlantısı iddiası ile KHK ile işinden atılmış, damadı da yine FETÖ bağlantısı ile yaklaşık bir yıl cezaevinde kaldıktan sonra geçtiğimiz günler de denetimli serbest bırakılmıştı.

Jurnalci.com