AktüelGüncelGündemSiyasetTürkiye

AKP’li Birinci’ten WhatsApp Mesajlarına İlişkin Açıklama

Paylaş:

AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu’nun (MKYK) üyelerinden olan Mücahit Birinci, sosyal medyada kendisine ait olduğu öne sürülen mesajlarla alakalı bir açıklamada bulundu.

Birinci, Twitter hesabından yaptığı açıklamada kendisine ait olduğu iddia edilen WhatsApp mesajlarının “iftira” olduğunu dile getirdi:

“Bu haysiyetsiz alçakların hakkımızda yaptıkları tamamen iftira niteliğindeki uydurma haysiyet cellatlığının hesabını verecekler.”

“Nasıl haysiyetsiz saldırı yaparlarsa yapsınlar, anladıkları dilden mücadeleye devam edeceğiz”

Birinci, “Alçakları hoplatmaya devam edeceğiz. Fetö, DHKPC, PKK… Nasıl haysiyetsiz saldırı yaparlarsa yapsınlar, simetrik ve asimetrik, anladıkları dilden mücadeleye devam edeceğiz. Bu alçak iftiralarla ilgili hukuk ve emniyet noktasında gereğini yapıyoruz ve yapacağız” ifadelerini kullandı.

Twitter’da Birinci’ye ait olduğu öne sürülen bir dizi cinsel içerikli mesaj paylaşılmıştı. Paylaşılan bu mesajlar arasında Birinci’ye ait olduğu ifade edilen bazı fotoğraflar da yer almıştı.

Sosyal medya kullanıcıları, Birinci’nin söz konusu fotoğrafların görüşme içerisine nasıl girdiğine dair sorularını Birinci ile paylaşmıştı. Birinci, bu eleştirilere cevap olarak Burak Bekiroğlu isimli bir hesabın şu mesajını yayımladı:

 

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu