AktüelGüncelGündemSiyasetTürkiye

AKP’li Kabaktepe: Türkiye’ye Yön Vermenin Tek Yolu Sandıktır

Paylaş:

AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, dolar kurundaki yükselişin arından Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Türkiye’ye yön vermenin tek yolu sandıktır” ifadesini kullandı.

Türk Lirası’nın dolar ve Euro karşısında rekor değer kaybı devam ediyor. Son olarak Dolar kuru 13,45 seviyesini görerek tarihi rekor kırdı. Ekonomik kriz vatandaşı sıkıntıya sokarken AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe Twitter hesabından yaptığı paylaşımda seçime işaret etti.

AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, “Finansal krizlerle, ekonomik manipülasyonlarla Türkiye’yi dize getirmeye çalışmak, daha önce denenen ve başarılı olmayan operasyonlardır. Türkiye’ye yön vermenin tek yolu sandıktır. Aziz milletimizin iradesi, bu operasyonların üstündedir” şeklinde yazdı.

Kabaktepe’nin paylaşımları şu şekilde:

“Kısa süreli dalgalanmalarla oluşturulmaya çalışılan panik havası, bu kutlu yürüyüşün önünde çok cılız birer teşebbüsten öteye geçemeyecek. Bir operasyonun gölgesiyle “ülkeyi karanlık sardı” diyenlere seherimizin aydınlığı ile cevap vereceğiz…

Dünyanın mihverinde olan bir ülke için, mücadele bitmez. Bir de bu ülke, bölgesel güçse ve sürekli bir genişleme yaşıyorsa, karşılıklı hamleler hiç bitmez. Bazen askeri, bazen diplomatik, bazen ekonomik mücadele olarak devam eder.

Türk milleti bugüne kadar hiçbir meydan okumaya pabuç bırakmadı. Bu mücadeleyi bugünlere taşıyan Cumhur İttifakı, ülkemizi güçlü ve bağımsız bir şekilde yarınlara taşıyacak kararlılıktadır.”

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu