Angelina Jolie ve Brad Pitt’in boşanma dilekçesi ortaya çıktı

Boşanma kararı alan Angelina Jolie ve Brad Pitt’in boşanma dilekçesi ortaya çıktı.

Boşanma kararı alan Angelina Jolie ve Brad Pitt’in boşanma dilekçesi ortaya çıktı.

Dünya Brangelina ayrılığını konuşuyor. Sessiz şekilde yürütülen boşanma talebi, basının duymasıyla son zamanlarda en çok konuşulan konu oldu. Ayrılık hakkındaki iddiaların arkası kesilmiyor! Son olarak Angelina Jolie’nin boşanma dilekçesi ortaya çıktı.

Pitt’le iki yılı evli olmak üzere 12 yıldır birlikte olan Jolie’nin, eşinden boşanmak için pazartesi günü dilekçe verdiği öğrenildi. Us Weekly’ye konuşan bir kaynak, “Boşanma kararını bir hafta önce aldılar” dedi. Angelina Jolie’nin mahkemeye dosya sunduğunu söyleyen kaynak, Jolie için hala Pitt’in hayatının aşkı olduğunu ve kararın kalbine ağır geldiğini söyledi. Kaynak, Jolie için “Şu anda önceliği çocukları” dedi. Mahkemeye boşanma dosyasını sunan 41 yaşındaki aktrisin, boşanmak için “şiddetli geçimsizliği” gerekçe gösterdiği öğrenildi. Avukat Laura Wasser imzalı dilekçelerde çocukların velayetinin de Jolie’de kalması istendi.

İddialara göre Jolie, 52 yaşındaki aktörün altı çocuğuna muamelesinden memnun değildi ancak yine de Pitt’e çocukları görüş hakkı verilmesini istiyor. Öte yandan bugün ingiliz gazetesi Daily Mail’de yer alan bir haberi göre, Brad Pitt’e kendi çocuklarına sözlü ve fiziksel olarak şiddet uygulamaktan polis tarafından soruşturma açıldı. Habere göre, kendi özel jetlerinde uçuş ertelenince sinirlenen yakışıklı aktör çocuklarına kötü davrandı ve bu nedenle Los Angeles polis departmanı tarafından soruşturma başlatıldı. Ancak 52 yaşındaki aktöre yakın bir kaynak, Pitt’in kötü bir niyeti olmadığını söyledi. Ayrıca bugün, çiftin bir yıl önce çocuklarıyla birlikte gittikleri bir tatilde herkesin gözü önünde giriştikleri sert tartışmanın fotoğrafları da ortaya çıktı. Çift geçen yıl çocuklarıyla birlikte İngiltere’nin Windsor bölgesindeki Legoland’e gitti. Burada da hararetli bir tartışmaya tutuştular.

2015’in Ekim ayında çekilen görüntülerde Pitt ile Jolie’nin kimseye aldırmadan ateşli bir tartışmaya daldıkları görülüyor. Bu arada Pitt’in sık sık eşinin kolunu tuttuğu da dikkat çekiyor. Jolie’nin ise kocasının kendisini yönlendirmeye çalışan bu hareketine onu iterek karşılık verdiği de görülüyor. Çiftin bu fotoğrafları, o sırada aynı yerde bulunan başka bir çiftin cep telefonu kamerasında ortaya çıktı. Eşinin fotoğraflarını çekmeye çalışan bir ziyaretçi Brangelina’yı fark edince onların görüntüledi.

sözcü