Ekonomi

Araba Satışları Artıyor. 200 Bin TL İndirimli Otomobiller

Paylaş:

Türkiye’de taşıt satışları şubat ayında da hız kesmeden artışını sürdürüyor. 2024 yılının ocak ayında otomobil ve hafif ticarî taşıt satışları geçen yılın aynı dönemine kıyasla muazzam bir yükseliş göstererek, 79 bin 701 adet seviyesine çıktı. Sadece otomobil satışları yüzde 71,70 artarak, 64 bin 41 adet seviyesine ulaştı. Firmalar, şubat ayında da müşterilere cazip fırsatlar sunarak satış rallisine devam ediyor.

RENAULT’DAN KAÇ LİRA İNDİRİM ALABİLİRSİNİZ?

Fransız otomotiv devi Renault, 2024 yılının şubat ayında önceki yılın stoklarını eritmek için indirimlere gitti. Marka, sınırlı sayıdaki 2023 model SUV modellerinde önemli indirimler sağlıyor. Koleos Icon 1.3 TCe EDC 160 bg versiyonu için 150 bin TL, Austral modelinde ise 75 bin TL’ye varan indirim desteği sunuluyor. Ayrıca, 2023 model Taliant Joy 1.0 Turbo X-tronic (otomatik) 90 bg versiyonunda 100 bin TL’lik indirim fırsatı bulunuyor. Ticari taşıt modeli Trafic ve Renault Express Combi için de sırasıyla 120 bin TL ve 70 bin TL indirim devam ediyor. Tüm otomobiller için ayrıca yüzde 1,99 faizli 12 ay kredi desteği ve “Şimdi al, Eylül 2024’te öde” imkânı da sunuluyor.

DACİA’DAN YENİ KAMPANYA

Dacia, “2024 yılının eylül ayında öde” kampanyasının yanı sıra sınırlı sayıdaki 2023 model Duster modellerinde 50 bin TL takas desteği sunuyor.

HYUNDAI’DEN ŞUBAT AYINA ÖZEL FIRSATLAR

Güney Kore’nin otomotiv devi Hyundai, her otomobil modelinde indirim imkânı sunuyor. Ayrıca, “Şimdi al, 6 ay sonra ödemeye başla” fırsatı da bulunuyor. Nakit ödemelerde ise indirim tutarları dikkat çekici şekilde belirlenmiş durumda.

FIAT’TAN DEVAM EDEN KAMPANYA

Fiat, Egea modelinde 200 bin TL kredi için 12 ay yüzde 0 faiz kampanyasını şubat ayında da sürdürüyor. Ayrıca, elektrikli Fiat 500e de aynı kampanyadan faydalanabiliyor.

FORD’DAN YENİ FIRSATLAR

Binek otomobiller için 300 bin TL’ye kadar 12 ay yüzde 1,99 faiz oranlı kredi imkânı sunulurken, ticarî taşıtlarda bu limit 400 bin TL’ye kadar geçerli. Ayrıca, yeni elektrikli ticarî model E-Transit almak isteyenlere yüzde 2 indirim sağlanıyor.

OPEL’DEN KREDİ KAMPANYASI

Opel, çeşitli modellerinde 12 ay boyunca yüzde 0,99 faiz oranıyla kredi avantajı sunuyor. Bu kapsamda, Corsa, Mokka, Crossland, Astra ve Grandland modellerine özel fırsatlar mevcut.

PEUGEOT’TAN FAİZSİZ KREDİ FIRSATI

Peugeot, 6 binek otomobil modelinde yüzde 0 faizli kredi avantajı sunuyor. Bu fırsattan faydalanabilecek modeller arasında 208, 308, 408, 508, 2008 ve 3008 bulunuyor.

HONDA’DAN İNDİRİM DESTEĞİ

Honda, Civic ve HR-V modellerinde önemli indirim fırsatları sunuyor. Bu kapsamda, Civic için 120 bin TL’ye varan, HR-V için ise 145 bin TL’ye varan indirim imkânları bulunuyor.

Bu haberle birlikte Türkiye otomotiv pazarındaki rekabetin şiddetini gözler önüne sererken, tüketicilere çeşitli marka ve modellerde cazip fırsatlar sunulduğu görülüyor.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu