Ekonomi

Arzum OKKA standı, İstanbul Kahve Festivali’nde misafirlerini ağırladı

Paylaş:

İSTANBUL (AA) – Arzum OKKA, İstanbul Kahve Festivali'nde bir kez daha kahveseverlerle buluştu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, bu yıl “Kahveye Aç Gözlerini” sloganıyla Tersane İstanbul'da 9'uncusu gerçekleştirilen, seminer, konser, kahve ile dolu nefis lezzet ve kokteyllere sahne olan festivalde, Arzum OKKA standı lezzet ve deneyimin merkezi oldu.

Arzum OKKA ve Shake'N Take ürünleriyle hazırlanan Türk kahvesi, karamelize bisküvili Türk kahvesi, Turkish Chocolate Frappe, çilekli Türk kahvesi gibi ikramların kahveseverlerle buluştuğu stantta, 2023 Türkiye Cezve&Ibrik Şampiyonu Kevser Atmaca “Gül Bahçesi” ve “Enerji Deposu” başta olmak üzere birbirinden özel imza reçetelerini hazırladı.

Kevser Atmaca, sosyal medyanın önemli isimlerinden David Gündüz ve Önder Tepe ile düzenlediği workshoplarla stant ziyaretçilerine keyifli anlar yaşattı.

Stantta ayrıca 2020 Türkiye Cezve&Ibrik Şampiyonu Deniz Tombuloğlu tarafından “Nitelikli Kahve” konuşması gerçekleştirildi, özel tariflerini hazırladığı workshop yapıldı. Katılımcılar, Türk kahvesinin yanı sıra hazırlanan farklı ikramların, imza reçetelerin ve etkinliklerin tadını çıkardı.

– “Deneyim, lezzet ve kahve kültürünün iç içe geçtiği farklı bir festival yaşattık”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Arzum Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Serhan Giray, festivalin kendi son derece başarılı şekilde geçtiğini belirterek, şunları kaydetti:

“Baristalarımızın workshopları, imza reçeteleri ile hazırladıkları birbirinden lezzetli ikramları ve influencerlarımızın etkinlikleriyle katılımcılarımıza deneyim, lezzet ve kahve kültürünün iç içe geçtiği farklı bir festival yaşattık. Kahvenin bir içecekten çok daha ötesi olduğunu deneyimleterek anlattık. Festivalin bizim açımızdan da öğretici birçok yanı oldu. Kahveseverlerle buluşarak, onların kahveden ve kahve makinelerinden beklentilerini ölçme fırsatı yakaladık. İsteklerini, kahve pişirirken yaşadıkları deneyimleri dinledik. Dinlediğimiz taleplerin, kahve makinelerimizin geliştirilmesi adına da oldukça değerli doneler olacağına inanıyorum. Yine festival inovatif ürünlerimizi kahveseverlerle buluşturma, onlara tanıtma ve deneyimletme açısından da oldukça değerli bir fırsattı.”

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu