Baba-Oğula ”Neden oruç tutmuyorsunuz”dayağı..hemde Mudanya’da

Bursa'nın Mudanya ilçesinde bulunan İDO iskelesinde lokanta'da yemek yiyen baba,oğlu, oruç tutmadıkları gerekçesiyle 4 yobazın saldırısına uğradı.

Bursa’nın Mudanya ilçesinde bulunan İDO iskelesinde lokanta’da yemek yiyen baba,oğlu, oruç tutmadıkları gerekçesiyle 4 yobazın saldırısına uğradı.

İddialara göre, lokantada yemek yiyen 2 kişi yanlarından geçerken imalı şekilde “afiyet olsun” diyen gericilere, tepki gösterdi. Seferi olduklarını ve bu yüzden oruç tutamadıklarını söyleyen baba-oğula saldıranlar, “O zaman öyle milletin gözü önünde yemeyeceksiniz” yanıtını verdi. Yemek yedikleri için laf attıkları baba ve oğula içi su dolu pet şişe fırlatarak tacizde bulunan 4 kişi daha sonra sandalye ve yumruklarla saldırıya geçti. Saldırı sonucu babanın burnunda kanama olurken, oğlunun yüzünde de ufak morluklar oluştu.

Saldırganlar “siz bizim kim olduğumuzu biliyor musunuz” diye bağırarak olay yerinden kaçtılar. Saldırıya uğrayan baba-oğul çevredeki insanların ısrarlarına rağmen şikayetçi olmadılar,Mekan sahibinin saldırıya uğrayan müşterilerine yardım etmediği belirtililen konular arasında.