GüncelGündem

Babacan’dan AKP seçmenine davet

Paylaş:

DEVA Partisi önderi Ali Babacan, AK Parti’ye oy veren seçmenlere yönelik davetlerine bir yenisini ekledi.

Yine bir görüntü çeken Babacan, “Sevgili AK Partili kardeşlerim, bir defa daha sizlere seslenmek istiyorum” diyerek kelamlarına başlayıp şunları söyledi:

*Ben Sayın Erdoğan ile birlikte 2001 yılında AK Parti’yi kuran çekirdek gruptaydım. Bugünkü Erdoğan yola birlikte çıktığımız kişi değil.

*Benim bir arada yola çıktığım o kişi konuşunca doğruyu söylerdi, kul hakkına dikkat ederdi, iftira atmazdı. Benim yola çıktığım o kişi öfkeyle, nefretle yönetmezdi. Bir inat uğruna ülkeyi ateşe atmazdı. Benim yola bir arada çıktığım o kişi oy kazanmak için toplumsal medyadan, WhatsApp kümelerinden palavraların yayılmasına göz yummazdı.

*AK Partiyi kurduğumuz gün 90’lı yılların ve 28 Şubat’ın karanlığına karşı bir uğraş başlatmıştık. Ezilen milyonların sesini yükseltmek için yola çıkmıştık. Yapmadık mı? Her türlü vesayetle uğraş etmedik mi? Bilgisiz halk, makarnacı, kömürcü halk diye küçümseyenlerin sesini azaltmadık mı? Anadolu ve Trakya halkını zenginleştirmedik mi?

*Kadınların başındaki örtüye bakıp, ‘örümcek başlı, sıkma baş’ diyenlere kılık kıyafet özgürlüğü öğretmedik mi? ‘Halk plajları doldurdu vatandaş denize giremiyor’ diyenlere karşın kıyılarımızı tüm vatandaşlarımızın hizmetine sunmadık mı?

*Bunları birlikte yaktık. Şunu bir düşünün; o yıllardaki zenginleşmeyi bir düşünün. O yıllardaki özgürleşmeyi bir düşünün. O hoş günlerdeki takımları bir düşünün. O takımlar nerede artık.

*Ben niye kurucusu olduğum, gecemi gündüzüme kattığım partimden ayrıldım? Yanıt vereyim; Zira ben yanlışlara itiraz ettim. İsrafa karşı çıktım.

*Yalan siyasetini kabul etmedim. Zira ben yoksulluğu bu millete reva görmedim. Bir avuç insan zenginleşsin diye ‘Altta kalanın canı çıksın’ demedim. Hak ve adalet şiarımdan bir an için vazgeçmedim.

“ERDOĞAN 28 ŞUBAT İTTİFAKININ CUMHURBAŞKANIDIR”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın miting meydanlarında montaj görüntüler göstererek halkı kandırdığını söyleyen Babacan, şu tabirleri kullandı:

*Bugün size meydanlarda montaj görüntüler gösteren bir Erdoğan var. Etrafında da 90’ların karanlık figürleri var. Devlet Bahçeli orada, Doğu Perinçek orada. Erdoğan’ın şu an başında olduğu ittifak, aslında bir 28 Şubat ittifakıdır.

*Erdoğan 28 Şubat ittifakının cumhurbaşkanıdır. Epey palavra, haksızlık ve zulme battıktan sonra Erdoğan nereye gidiyor hiç düşündünüz mü? Bugün Erdoğan’a oy verirseniz her türlü yanlışı, her türlü hukuksuzluğu, yokluğu, yoksulluğu onaylamış olacaksınız.

*Gittikçe artan israfı, talanı, palavrası onaylamış olacaksınız. Erdoğan’a takviye verirseniz bunun sorumluluğunu daima taşıyacaksınız. Bu sorumluluk vicdanınızda daima sizinle yaşayacak. Buna geçit vermeyin. 28 Şubatçıların zihniyetine, lisanına bürünen bu iktidara geçit vermeyin

“SANDIKTA SESSİZ İHTİLAL YAPALIM”

28 Mayıs Pazar günü Cumhurbaşkanı seçimi ikinci tipinin yapılacağını hatırlatan Babacan şöyle devam etti:

*Önümüzdeki pazar günü Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verirseniz, yanlış gördüklerinizi, içinize sinmeyenleri eleştirebileceksiniz. Bizler orada olacağız.

*Hata, eksik olursa daima birlikte düzelteceğiz. Meclisteki milletvekilleri ile yönetenleri daima olarak denetleyebileceksiniz.

*Sizin idarede kelam sahibi olacağınız bir ülke inşa edeceğiz. Gelin 21 yıl evvelki üzere, bir defa daha tekrar beraberce, tekrar sizlerle el ele hak için, adalet için sandıkta sessiz ihtilal yapalım.

*Gelin Sayın Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanlığında herkes için adalet diyelim. Bu yaşadığımız krizi de en geç altı ay içinde silelim. İki senede enflasyonu tekrar tek haneye düşürelim. Gelin daima birlikte zenginleşelim.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu