GüncelGündem

Bakan Soylu, daha önce Mersin saldırısının faili ilan ettiği Dilşah Ercan için bu kez “bulgular saldırıda rol oynadığı yönünde” dedi

Paylaş:

T24 Haber Merkezi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mersin’de polisevine gerçekleştirilen saldırı hakkında açıklama yaptı. Daha önce CHP’nin tutuklu gazeteciler listesinde isminin geçtiği Dilşah Ercan‘ın saldırıyı gerçekleştirdiğini söyleyen Bakan Soylu, bugün yaptığı açıklamada Ercan’ın ‘saldırıda rol oynadığı yönünde bulgular’ olduğunu ifade etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, polisevine yapılan saldırıdaki gerçek DNA sonuçlarının açıklanmadığını açıklayarak ‘2 gündür ne yaptığınızı’ biliyorum diyerek Bakan Soylu’ya çağrıda bulunmuştu. Mersin saldırısında ilk olarak CHP’nin listesinde ismi yer alan Dilşah Ercan’ın gerçekleştirdiğini söyleyen Soylu, bugün farklı bir açıklama daha yaptı. Soylu, Ercan’ın ‘saldırıda rol oynadığını’ söyledi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İçişleri Bakanlığı’nda Mersin’deki polisevine yönelik saldırı ile ilgili düzenlediği basın toplantısında şu ifadeleri kullandı:

“Başsavcılık soruşturmayı sürdürüyor. En nihayetinde büyün bulgular ortaya çıkacaktır. Ama ilk çıkan bulgu bellidir. Dilşah Ercan teröristtir ve bu eylemle ilişkilidir, bu eylemin içindedir, aynı zamanda Dilşah Ercan terörist olduğunu kendisi ifade etmiştir. Kılıçdaroğlu’nun yanındakiler teröristten ne dediğini bilmeden kendisini terörist olarak tanımladığını tam anlayamadan Kılıçdaroğlu’nu ateşe atmıştır.”

TIKLAYIN | Mersin saldırısında Dilşah Ercan bilmecesi

TIKLAYIN | Murat Yetkin: PKK’nın kendi militanı olduğunu açıkladığı Dilşah Ercan acaba nerede görevli, kimin görevlisi?

TIKLAYIN | CHP’li Ağbaba’dan Dilşah Ercan açıklaması: Bu kadın CHP’nin gazetecisi değil, AKP’nin teröristi

TIKLAYIN | PKK saldırıyı üstlendi, saldırganın bir dönem gazeteci olarak anılan Dilşah Ercan olmadığı iddia edildi

TIKLAYIN | CHP’den “Dilşah Ercan” suçlamalarına tepki: Ömürleri bugün terörist olduğu ortaya çıkanlarla aşna fişne geçenlerin bize söyleyecek bir lafı yok

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu