AktüelGüncelGündemSiyasetTürkiye

‘Başbakan Akşener’ Kampanyası Başlatıldı

Paylaş:

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Ben cumhurbaşkanı adayı değilim. Başbakanlığa adayım” ifadesini kullanmıştı. İyi Partili yöneticiler, sosyal medyada ‘Başbakan Meral Akşener‘ kampanyası başlattı.

Paylaşılan videoda “İYİ bir sayfa açıyoruz” sözleri kullanılırken, “Başbakan” için “İyileştirilmiş ve güçlendirilmiş parlamenter sistemdeki yönetici” tanımlaması yapıldı.

Kampanyaya destek veren İyi Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, “Çoğu gitti azı kaldı…Türkiye kurtuluyor! Başbakan Meral Akşener geliyor” şeklinde yazdı.

Genel Sekreter Uğur Poyraz ise “Siz gidiyorsunuz ve Başbakan Meral Akşener geliyor. Siz giderken yolu da gösteriyor” mesajını kullandı.

Pek çok İyi Partili ve sosyal medya kullanıcıları “Başbakan” etiketinde paylaşımlar yapıyor.

4’ÜNCÜ YIL KUTLAMASI

4. yılına giren İYİ Parti, kutlama etkinliği gerçekleştirecek. İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak etkinliğe tüm parti üyeleri davet edildi.

Partinin Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır, “Binbir emek ve mücadele ile kurup büyüttüğümüz, memleketin her köşesinde teveccüh gören ve geleceğin Türkiye’sinin inşasına umut olan partimiz 4 yaşında. Gurur günümüzde siz kıymetli vatandaşlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyacağız” şeklinde konuştu.

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu