Spor

Beklenen ayrılık geldi! İnsan kaçakçısı ile video paylaşan CEO, takımdan istifasını açıkladı

Paylaş:

İnsan kaçakçılığı ve tecavüz kabahatleriyle soruşturması devam eden eski Twitch yayıncısı Andrew Tate ile manzaralarının yayınlanmasının akabinde evvel taraftara rest çekti, akabinde ise özür bildirisi paylaştı. Paylaşımından bir hafta sonra ise istifa ettiği bildirildi.

TAKIMDAN İSTİFASINI DUYURDU

Carlos Rodriguez’in Twitter hesabından paylaştığı 3 dakikalık görüntüde G2 Esports’taki CEO misyonunun sonuna geldiğini açıkladı. Rodriguez, “G2 Esports’taki vaktim sona erdi. Bu, CEO durumum için istifa edeceğim manasına geliyor.” kelamlarına yer vermesinin akabinde son birkaç günde olup biten her şeyin sorumluluğunu üstlendiğini açıkladı.

ANDREW TATE İLE İMGELERİ YAYINLANDI

Geçtiğimiz iki hafta içerisinde Romanya polisi tarafından soruşturması devam eden Andrew Tate ile yayınlanan manzaralarının akabinde taraftara rest çekmişti. Saatler sonra ise kadrodan gelen açıklamayla birlikte özür dilediğini ve bir müddetliğine fiyatsız izine ayrıldığını açıkladı.

Andrew Tate

İSTİFASI KABUL EDİLDİ

Carlos Rodriguez’in istifasını etmesinin akabinde G2 Esports, Twitter’dan yaptığı duyuru ile istifasını kabul ettiğini duyurdu ve şu kelamlara yer verdi:

“Geçen hafta sonu yaşananların akabinde hepimiz için güç bir hafta oldu. Bugün Carlos’un G2 Esports CEO’luğundan istifa edeceği duyurusunu aldık ve kabul ettik.

Dünyanın en çeşitli hayran kitlesine hizmet veren global bir espor tertibi olarak, dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımız, çalışanlarımız, takım üyelerimiz ve ortaklarımız için sorumluluk alıyoruz. Bu bağlamda, bayan düşmanlığının hiçbir biçimini desteklemediğimizin altını çizmek isteriz. Kapsayıcılığı teşvik etmeye ve çeşitlilik içeren bir oyun topluluğunu desteklemeye öncelik vermeye devam ediyoruz.”

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu