Ekonomi

Beko Fit Fry fırında dağılan ısı sayesinde yemekler eşit pişiyor

Paylaş:

İSTANBUL (AA) – Beko'nun yeni Fit Fry teknolojili ve buhar destekli (su depolu) 2'si bir arada ankastre fırını, lezzetli yemekler vadediyor.

Beko'dan yapılan açıklamaya göre, yemekleri sadece 1 kaşık yağ ile pişirerek sıcak havanın fırının içerisinde kusursuz bir şekilde dağılımına imkan tanıyan Fit Fry, özel tasarımlı delikli tepsi tasarımı sayesinde sıcak havanın yiyeceklerin etrafında dolaşmasını sağlayarak çıtır çıtır yemekler hazırlamaya destek oluyor.

Beko'nun yeni Fit Fry teknolojili ve buhar destekli (su depolu) 2'si bir arada ankastre fırını Fit Fry, özel tasarımlı delikli tepsi tasarımı ile sıcak havanın yiyeceklerin etrafında dolaşmasını sağlayarak yiyecekleri çıtır hale getiriyor ve yalnızca 1 kaşık yağ ile kurutmadan homojen, dumansız ve sağlıklı bir pişirme sunuyor.

Yenilenen fan sistemi ve iç tasarımı sayesinde sıcak hava fırının içerisinde kusursuz bir şekilde dağılıyor. Bu sayede yüzde 40 daha homojen pişirme sağlıyor ve her pişirmede aynı sonucu veriyor. Sağlıklı patates kızartmalarından et-tavuk yemeklerine kadar istediğiniz yiyeceği en iyi şekilde pişiriyor.

Buhar destekli pişirme teknolojisine sahip Beko Fit Fry 3 adımda hızlıca hazırlanabiliyor. Fırın kapağını açmadan suyu kolayca hazneye koyma imkanı tanıyan Fit Fry ile programı seçilip sıcaklığı ayarlandıktan sonra lezzetli yemeklere kolayca ulaşılabiliyor. Et ve tavuk yemekleri suyunu kaybetmeden çok daha yumuşak bir şekilde pişerken, fırın kapağı açılmadan ön ısıtma sonrası pişen yiyeceğe su ilave edilmesi sayesinde kabaran hamur işlerinin dışı çıtır çıtır içleri yumuşacık kalıyor.

72 litrelik iç hacme ve A + enerji seviyesine sahip Beko Fit Fry'da Plastik, alüminyum, bakalit saç kullanımı bulunmuyor. Delikli çelik tepsi bulaşık makinesinde rahatça yıkanabiliyor.Fırının siyah, beyaz ve gri olmak üzere üç renk alternatifi bulunuyor.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu