GüncelGündem

Beymen Club’ın sonbahar kış koleksiyonu şehrin enerjisini yansıtıyor

Paylaş:

İSTANBUL (AA ) – Beymen Club, sonbahar kış sezonunda “LivingInTheCity” temasıyla tüm moda tutkunlarını şehrin enerjik yanını yeniden keşfetmeye ve heyecan dolu bir yaşamın tadını çıkarmaya çağırıyor.

Beymen Club'dan yapılan açıklamaya göre, markanın sonbahar kış koleksiyonu, kendini keşfetmeye ve şehrin ritmine kapılmaya hazırlananlara eşlik etmeyi bekliyor.

Dinamik ruhunu “Party Girl” temasının göz alıcı tasarımlarıyla taçlandıran bu özel sezon, gece hayatının enerjisini hissetmek isteyenleri büyülüyor.

Şehrin büyülü atmosferinde kaybolmak isteyenler için “Midnight Train” teması öne çıkıyor. Bu tiyatral anlatıma sahip tema, feminen tasarımlarıyla dikkati çekiyor.

Bohem pastoral anlatıma taze bir yön verirken, temiz silüetler ve çağdaş ayrıntıların birlikte kullanılmasıyla heyecan verici bir etki yaratıyor.

Kadifeler, volanlar, nakışlar ve çiçek baskıları kış hikayesine yeni bir bakış açısı sunarken; feminen ve romantik bir ifade arayan kadınlar için ilham verici bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Sezon trendi asit yeşilin hakimiyetindeki triko ve oversize kabanlar, yeşil, haki ve kahve tonlarındaki renk birleşimlerine vurgu yapıyor. Konforlu ve feminen tasarımlar, modern desenler ve teknik detaylı kumaşlar, yaşama sanatını şehrin her anına taşıyor.

– Süit takımlar Beymen Club kadınına güncel bir alternatif sunuyor

Modern sadeliğin gücünü rahat ve abartısız kalıplarla vurgulayan temada, yalın görünümler monocrom ve çizgisel desenlerle bir araya geliyor. İpek kumaşlar, koleksiyona şıklık katıyor.

Çalışan kadınların hem işte hem de sokakta kullanabileceği zamansız nötr renk paleti, parlak kobalt ile birlikte Beymen Club kadının enerjisini öne çıkarırken, kahverengi tonları da sofistike ve koyu renkleriyle bu paleti tamamlıyor.

Sokak stilinin günlük yaşama hakim olduğu rahat formlar ve denimlerle desteklenen koleksiyon, şık, spor ve yalın tasarımlarla Beymen Club kadının genç ve dinamik ruhunu vurguluyor. Temanın ana rengi mavi, tarçın, ekru tonlar ve aksan renk olarak desen ve jakarlarda sarı ile güçleniyor.

Fonksiyonel detaylı siluetlere eşlik eden parlak kumaş ve işlemeler, tasarımlara beklenmedik bir dokunuş katıyor. Nötr renklerden oluşan renk paleti, modern, bej tonları, camel ve griler ise zengin anlatımı temsil ediyor.

Şehirli kadının ofis stili için zarif ve feminen seçeneklerin sunan koleksiyonda, yeniden yorumlanan klasikler canlı renkler tek renk blazer takımlarla buluşuyor.

Canlı parlak tonlardan dev çiçek desenler, siyah ve kahvenin yanı sıra doygun canlı tonlarda hayat buluyor. Süit takımlar Beymen Club kadının kendine güvenen ve güçlü yanını ortaya çıkararak, güncel bir alternatif sunuyor.

– Beymen Club erkek koleksiyonu 5 farklı temadan oluşuyor

Beymen Club erkek 2023-2024 sonbahar-kış koleksiyonu, modern şehir hayatının enerjisini yansıtan bir cazibeyle tasarlandı. Koleksiyon, 5 farklı temadan oluşuyor ve her bir tema farklı bir dünyaya davet ediyor.

Zamansız parçalar ve güncel renk kombinasyonları, günlük stile tazelik katıyor. Yünlü cozy trikolar, iri ekose desenli dış gömlekler ve fitilli kadife dokular konforu vurguluyor.

Doğadan ilhamla sokak stiline yeni bir bakış getiren temada; modern siluetler, deri ve shearling yüzeyler ile kargo cep detayları, güçlü ve iddialı bir duruşu yansıtırken; safran ve petrol tonları koleksiyona canlılık katıyor. Napa ceketler ve jogger pantolonlari sezonun en önemli tamamlayıcıları arasında yer alıyor.

Denimlerin hakimiyetiyle Beymen Club erkeğinin stiline yön veren koleksiyon, klasik düz paça jeanler, denim gömlekler, ceketlerin denim on denim kombinlerle birlikteliği, sofistike kahverengiler ve asit sarı rengin harmonisiyle hazırlanan zamansız tasarımların uyumuyla modern bir görünüm sunuyor. Beklenmedik kabartma detaylar ve sıcaklık veren peluş yüzeyler, koleksiyonun genç ve dinamik tavrını yansıtıyor.

Günlük yaşamın konfor ve çok yönlülük kavramlarından ilhamla tasarlanan montlar, sweatshirtler, jogger pantolonlar ve ceketler yenilikçi logo kullanımıyla öne çıkıyor.

Natürel renklerin derin turkuaz tonuyla birlikteliği modern sadeliğin enerjisi yüksek ve canlandırıcı gücünü vurguluyor. Konforlu ve göz alıcı parçaların dikkat çektiği temadaki flannel kumaş pantolon ceket takımlar ve kaz jakarlı trikolar smart görünümleriyle Beymen Club erkeğinin vazgeçilmez parçaları arasında yerini alıyor.

Arkadaşlığı ve eğlencesiyle dolu şehrin ruhu keşfedilmeyi bekliyor. “Active City” teması, Beymen Club erkeğinin çalışan, seyahat eden ve hareketli yaşam tarzını yansıtıyor.

Değişen hava koşullarına hazırlıklı, hafif ve teknik tasarımlar gündelik yaşamda rahatlık sunuyor. Fonksiyonelliğin ve esnekliğin ön planda tutulduğu minimal detaylara sahip nefes alabilen kumaşlar, su tutmaz fermuarlar ve işlevsel parçalar Beymen Club erkeğinin maceracı ruhuna mükemmel bir uyum sağlıyor.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu