AktüelDünyaEkonomiGüncelGündemTürkiye

Borç krizindeki Evergrande’den kira tasarrufu!

Paylaş:

Borç krizindeki Evergrande'den kira tasarrufu!

Borç krizi içerisindeki emlak devi Çinli Evergrande, kiradan tasarruf etmek için Shenzhen şehir merkezindeki ofisinin kira kontratını iptal etti.

Zor durumdaki emlak geliştiricisinin logosu Pazartesi günü Excellence Houhai Finans Merkezi’ndeki binanın önünden kaldırıldı. Ayrıca güvenlik personeli ve araçların bina önünde nöbet tuttuğu bildirildi.

Geçtiğimiz eylül ayında bazı umutsuz yatırımcılar eski genel merkezin önnde protesto gösterileri yaparak paralarını geri istemişlerdi.

Evergrande, yeni genel merkezi ile ilgili bilgi vermedi.

NE OLMUŞTU?

Bir dönem Çin’in satış açısından en büyük ikinci geliştiricisi olan Evergrande 300 milyar dolarlık bir borç yığınıyla boğuşuyor. Borç krizi içerisindeki şirket zamanı gelen bazı ödemeleri yapamadı. Şirket  kredi derecelendirme kuruluşları S&P Global ve Fitch Ratings tarafından ‘temerrüde düşmüş’ olarak sınıflandırılıyor.

Evergrande’nin içine girdiği kriz, pek çok Çinli emlak şirketini de etkiledi. Bazı şirketler temerrüdün eşiğine geldi. Çin hükümeti ise yeniden yapılanmaya yardım etmek için bazı idari önlemler almaya çalışıyor. Krizin bankacılık sektörüne sıçramasından da endişe ediliyor.

Pars Aqua Master Su Düzenleyici

Suyu temizler ve berraklaştırır.

Suyun içindeki mikroorganizmaları temizler.

Doğal filtrasyon malzemesidir.

Sudaki kimyasalları ve zararlı mikro canlıları temizler.

Sudaki ph değerini dengeler

Amonyum tutucudur

Sudaki kötü kokuyu engeller.

Su değişimlerini azaltır.

Tatlı su akvaryumları için uygundur.

Kullanımı

Pars Aqua Master Su Düzenleyici doğal filtre malzemesi temiz su ile yıkandıktan sonra filtre içerisine yerleştirilir.

Ortalama olarak 250 litre için 500 gram filtre malzemesi kullanılmaktadır.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

0552 3307100-0532 5466184

www.kimyadeposu.com

www.claypacks.com

www.nanotozlar.com

www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,parspet hayvan bakım ve yara tozu,badimon yara tozu,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür,bit-pire kovucu,nangrafi,nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com

Jurnalci.com

 

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu