Magazin

Bülent Ersoy ile Mustafa Keser birbirlerine 1 TL tazminat ödeyecek

Paylaş:

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser’in sunumuyla ekrana gelen ‘Benzemez Kimse Bize’ programı Ersoy ve Keser’in ortasında çıkan hengame nedeniyle kısa müddette ekrana veda etmişti. Yaşanan hengamenin akabinde iki ünlü isim mahkemelik olmuştu.

BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Mustafa Keser, Bülent Ersoy’la sunduğu ‘Benzemez Kimse Bize’ isimli programın iki kısım sonra yayından kaldırılmasının akabinde YouTube kanalından bir görüntü yayınlamıştı. Programın sanatkarın kaprisleri nedeniyle bittiğini sav eden Keser, “Bana ‘Keserrr’ diye bağırıyor, babanın uşağı mı var? Seni Diva değil, divan yaparlar’ demişti.

Bu kelamların akabinde bir magazin programında konuşan Bülent Ersoy ise “Program, benim programımdı. Oturduğum koltuk ona battı. Ondan rahatsız oldu. Aklınca 1980 öncesinden beni vurmak istiyor. Şöhretim Türkiye hudutları dahilinde değil, dünyada” diye konuşmuştu.

İkilinin ortasındaki tansiyonun akabinde Bülent Ersoy, Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak “Seni diva değil divan yaparlar” kelamı nedeniyle Keser’e 1 TL’lik manevi tazminat davası açmıştı. Mustafa Keser de Bülent Ersoy’un kendisine ”Kürdo” dediğini, hakarete maruz kaldığını öne sürerek 1 TL’lik karşı dava açmıştı.

MUSTAFA KESER DURUŞMAYA KATILDI

Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Mustafa Keser ve taraf avukatları katıldı.

Bülent Ersoy’un avukatı “Müvekkilimin kullandığı ”kürdo” sözcüğünde asla hakaret ve ayrımcılık yoktur. Tersine içtenlikle söylenmiştir. Davamızın kabulünü talep ediyoruz” dedi.

Söz alan Mustafa Keser ise olaydan iki gün sonra Bülent Ersoy’un magazin programına çıktığını belirterek ”Birlikte yaptığımız ‘Benzemez Kimse Bize’ programında benim yardımcı olduğumu, programın kendisinin olduğunu söylemiştir. Beni küçük düşürmüştür” diyerek davasının kabulünü talep etti.

BİRBİRLERİNE 1 TL TAZMİNAT ÖDEYECEK

Mahkeme kararını açıkladı. Bülent Ersoy’un davasını kabul ederek Keser’in 1 TL tazminat ödemesine, birebir vakitte Mustafa Keser’in davasını da kabul ederek Ersoy’un 1 TL tazminat ödemesine karar verdi. Böylece taraflar birbirlerine 1TL tazminat ödeyecek.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu