AktüelGüncelGündemTürkiye

CHP’li Demir: Nasıl kalabalık mı?

Paylaş:

CHP'li Demir: Nasıl kalabalık mı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Siirt’te yapımı tamamlanan projelerin toplu açılış töreninde konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve Mersin’deki mitingini hedef alan Erdoğan, “Bak, bugün Mersin’deydi… Mersin’de bu kadar kalabalık toplayamadı. Çünkü burası Siirt. Diyor ki, ‘Bize daha büyük alan verilseydi orayı doldururduk.’ Ya sen önce şu anda toplandığın kalabalık ortada… Resmi rakamlar elimizde. İşte bak Siirt burada… Buradan Kılıçdaroğlu’na sesleniyorum: Bırak kamu kurumlarını basıp, memurları tehdit etmeyi de siyaset meydanında çık karşımıza” açıklamasında bulundu.

ERDOĞAN’IN KATILDIĞI TÖRENDE KÜÇÜLTÜLEN ALAN BİLE DOLMAMIŞTI

Erdoğan’ın, 17 Eylül’de Mersin Cumhuriyet Meydanı’nda saat 16.00’da yapılması planlanan açılış törenine beklenen katılım sağlanmamıştı. Planlanan saatte boş olduğu gözlenen alanda toplu açılış töreninin 1 saat ertelenmesi dikkat çekmişti. TIR araçları ve demir bariyerlerle küçültülen Cumhuriyet Meydann’ndaki boşluk olduğu görülmüştü.

CHP’nin Mersin’de aynı alanda yapmayı planladığı miting,  ‘Hukuken mümkün değil’ denilerek valilik tarafından engellenmişti. CHP’de bugün mitingi eski Tevfik Sırrı Gür Stadyum önünde gerçekleştirdi. Miting sırasında drone ile çekilen görüntülerde alanın büyük oranda dolduğu, yoğun kalabalıkların oluştuğu, kalabalığın Silifke Caddesi ve İsmet İnönü Bulvarı’na doğru taştığı görüldü.

CHP’YE GÖRE 100-120 BİNİ AŞKIN KİŞİ

CHP’li isimler, polis kaynaklarının kendilerine 85-90 bin rakamını telaffuz ettiklerini ancak mitinge 100-120 binin üzerinde kişinin katılımının olduğunu tahmin ettiklerini, bu mitingin, Bülent Ecevit’in muhalefet lideri olduğu 1970’li yılları anımsattığını belirtti.

CHP Parti Meclisi üyesi, Genel Başkan Başdanışmanı Deniz Demir, kürsüye en uzak alanda yaşanan izdihamı farklı açıdan gösteren bir videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

Nasıl kalabalık mı? 🙂

POTASYUM SİLİKAT NE İŞE YARAR?

· Kutikula tabakasının hemen altında epidermal hücrelerde bir tabaka halinde toplanır.

· Biotik ve abiotik streslere karşı bitkiyi korur.

· Silisyumun hücre duvarında toplanması ile böceklere karşı mekanik bir koruma etkisi sağlanır. B öcekler silisyum ile kuvvetlenmiş kutikula tabakasını geçmekte zorlanır.

· Çeltikte yapılan silisyum uygulama çalışmalarına göre silisyumun çeltik yapraklarını önemli ölçüde dikleştirmiş ve kontrol (Silisyum uygulanmayan) bitkilerine göre bitki kuru ağırlığının arttığı gözlenmiştir.

· Silisyum uygulanan bitkilerin daha canlı bir yeşil renge sahip olduğu rahatça göze çarpar. Bunun sebebi, yaprakların 40–70 derecelik artışları ışıktan yaralanmayı arttırdığı için bitkilerde fotosentez oranını %36 oranında arttırır ve bu da bitki kuru ağırlığında artış sağlar.

Narda Kirazda ve Domateste Çatlamaya SON..!!!
Hububatta Başakların Yatmasına ve Dane Dökümüne SON..!!!
DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

0552 3307100-0532 5466184

www.kimyadeposu.com

www.claypacks.com

www.nanotozlar.com

www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,parspet hayvan bakım ve yara tozu,badimon yara tozu,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür,bit-pire kovucu,nangrafi,nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com

Jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu