Bilim - Teknoloji

Çin, uydu teknolojisini destekleyen 140 milyon telefona ulaştı

Paylaş:

Çin’in Henan eyaletinin merkezi Zhengzhou’da çarşamba günü başlayan BeiDou Navigasyon Uydu Sistemi (BDS) Konferansı’na göre, ülkedeki uydu navigasyon ve konumlandırma hizmetleri uygulamaları, 2022’nin ilk yarısında, BDS’yi destekleyen 130 milyonu aşan akıllı telefon sevkiyatıyla istikrarlı bir büyüme kaydetti.

Küresel Uydu Navigasyon Sistemi (GNSS) ve Konum Tabanlı Hizmetler (LBS) Birliği Başkanı Yu Xiancheng, Çin BDS Uygulamaları Konferansı’nda yaptığı konuşmada, ülkedeki uydu navigasyon ve konumlandırma hizmet sektöründeki işletmelerin toplam gelir ve karının, yılın ilk yarısında artmaya devam ettiğini söyledi.

Toplamda 140 milyona ulaştı

Aynı zamanda Çin GNSS ve LBS’nin geleneksel 11. konferansı olan toplantıda söz alan yetkili, üretime dönük temel cihazlar, orta akım terminalleri ve sistem entegrasyonu ile satışa dönük işletim hizmetlerinin tamamının farklı seviyelerde arttığını belirtti.

Birliğe göre, yılın ilk yarısında, BDS’yi destekleyen akıllı telefonların 130 milyondan fazla sevkiyatı da dahil olmak üzere, BDS’nin toplu tüketim uygulama cihaz sayısı yaklaşık 140 milyona ulaştı.

Çin’in BeiDou-3 Navigasyon Uydu Sistemi iki yıldan uzun bir süre önce hizmete girdiğinden beri, ulaştırma, kamu güvenliği, afet yardımı ve önleme, tarım, ormancılık, hayvancılık ve balıkçılık, kent yönetiminin yanı sıra elektrik, su koruma ve iletişim altyapısının inşasında kullanılıyor.

Birliğe göre, Çin’in uydu navigasyon ve konumlandırma hizmet endüstrisinin toplam çıktı değeri, 2021 yılında 469 milyar yuana (yaklaşık 67 milyar ABD doları) ulaştı.

Paylaş:

PAROX CAM ÇİZİK GİDERME TOZU

Parox  oto camına nasıl uygulanır?

Parox’un cama uygulanması, boya üzerinde yaptığımız polisaj uygulamaları ile büyük benzerlikler gösteriyor. İkisi arasındaki temel fark, malzemelerin sertlik farkı. Boyalı yüzey cama oranla çok yumuşak. Cam çok sert bir malzeme olduğu için boyaya oranla daha yüksek devir/baskı/süre gerekiyor sonuç alabilmek için...

Parox  uygulamasına geçmeden önce, uygulama yapacağınız camı çok iyi yıkayın, kil uygulayın, cam üzerinde ne kadar boya, reçine, pislik vb. varsa temizleyin. Bu sayede camınızın durumunu daha 
net bir şekilde görebileceksiniz.

Parox un Hazırlanması

Parox toz halinde bir malzeme. Bunu camınızda kullanılabilir hale getirmek için sulandırmanız gerekiyor. Bunun için küçük bir şişeye yaklaşık 50 gr. kadar toz seryum dökün ve azar azar su ekleyip karıştırın/çalkalayın.

Kıvamının ne çok kuru, ne de çok sıvı olması gerekiyor.

Camınızın durumuna göre 50-150 gr. civarında parox

 yeterli olacaktır

Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com-www.nanotozlar.com-www.claypacks.com,www.potasyumsilikat.net

www.netyerim.net,www.dmrsuren.com,www.magnezyumoksit.com,www.nanomikron.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu