Cinsel içerikli kanalları izliyor diye kocasını öldürdü!

ABD’nin Teksas eyaletinde Jefferson County’de yaşayan Patricia Ann Hill, eve gelen televizyon faturasını görünce kendini kaybetti.

Kocasının cinsel içerikli yayınlar yapan TV kanalına abone olduğunu faturada gören 69 yaşındaki Hill, 65 yaşındaki eşi Frank Hill’i iki kez vurarak ölümüne neden oldu.

Olay şöyle başladı: Televizyon faturasında daha önce bizzat kendisinin iptal ettiği cinsel içerikli bir televizyon kanalının aboneliğini gören Hill öfkelendi. Patricia Ann Hill, aboneliği iptal ettirmesine rağmen kocası tarafından tekrar aboneliğin başlatılmasına öfkelendi ve adamın bulunduğu ufak müştemilata gitti. Önce adamla tartışan ve odadaki masayı ve üzerindeki içki ve eşyaları deviren kadın hıncını alamadan çıktı ve kendi odasına giderek 22 kalibrelik bir tabanca aldı. Tekrar adamın evine giden kadın, yere dökülen eşyaları toplamaya çalışan kocasını 2 el ateş ederek öldürdü.

Daha sonra evine dönen kadın polis ve ilk yardım ekiplerini arayarak kendini ihbar etti.

Patricia Ann Hill’in avukatı, “Müvekkilimin eşi cinsel içerikli filmler izleyerek müvekkilime ve onun inanışına hakaret ediyordu. Sürekli ona bunu bırakmasını söylese de o bildiğinden şaşmadı” dedi.

Hakim, kocasını öldüren kadın hakkında bir sağlık raporu istedi. Hakim, 69 yaşındaki kadının akıl sağlığının yerinde olup olmadığının belirlenmesinden sonra ceza verileceğini açıkladı.

Jurnalci.com