Siyaset

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Başörtüsünü Anayasa ile çözelim

Paylaş:

ANKARA (İGFA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni dönemin motosunun ‘Türkiye Yüzyılı’ olduğunu belirtti.

Milletvekilleri ile yaz döneminde seçim bölgelerinde ve görevlendirdikleri diğer yerlerde gerçekleştirdikleri çalışmaları yakından takip ettiklerini anlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim süreci ilerledikçe projeleri daha ayrıntılı bir şekilde paylaşacaklarını söyledi.

Önümüzde yaklaşık 8 aylık bir vaktin var olduğuna dikkati çeken Erdoğan, “Verdiğimiz sözlerin yasama boyutundaki çalışmalarını tamamlayarak milletimizin huzuruna çıkmayı planlıyoruz. Cumhur İttifakı ortağımız, Milliyetçi Hareket Partisi ile birlikte sıkı bir mesai ile birlikte gündemimizdeki tüm düzenlemeleri yasalaştıracağınıza inanıyorum” dedi.

Erdoğan, bütün umudu ekonomideki sıkıntılara özellikle de enflasyona bağlayanların heveslerini kursaklarında bırakacak adımları atmayı sürdüreceklerini kaydetti.

Yatırım, istihdam, üretim, ihracacat ve cari fazla yoluyla ülkemizi büyütecek adımları birer birer attıkllarını belirtti.

CHP’NİN BAŞÖRTÜSÜ TEKLİFİNE TEPKİ!

“CHP Genel Başkanı, bizim ömrümüzü verdiğimiz ve çözdüğümüz başörtüsü meselesiyle ilgili güya günah çıkarıyor, güya teklif veriyor” diyen Cumhuraşkanı Erdoğan, yaşanmayan sorunla ilgili teklifin arkasında riyakarlık var diyerek, ülkemizde şu anda böyle bir meselenin olmadığını söyledi.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun son teklifini taktik bir adım olarak gördüğünü söyleyen Erdoğan, “Kılıçdaroğlu, senin üst düzey yöneticilerin üniversitelermizde ikna odalarını kurmadılar mı? Buralarda kızlarımızın başörtülerini çıkarmadılar mı? O yüzden Kılıçdaroğlu’nun son teklifini taktik bir adım olarka görüyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nun ülkede olmayan bir konuyla ilgili gündeme getirdiği ‘başörtüsü teklifi’ ile ilgili önerisine karşılık, “Gelin çözümü yasa ile değil anayasa düzeyinde sağlayalım. Dürüstsen, samimiysen çöüzmü Anayasa düzeyinde sağlayalım” dedi.

“ALEVİLER İÇİN YENİ ADIM ATACAĞIZ”

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, önümüzdeki Cuma günü detaylarını paylaşacakları Aleviler için yeni adım atacaklarını kaydetti.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu