GüncelGündem

Dede, iki torununa karşı icra takibi başlattı… Otelciden geriye yüklü bir miras kaldı

Paylaş:

Halktv.com.tr/ÖZEL

Aile üyeleri arasındaki ‘mal paylaşım’ kavgalarına bir yenisinin eklendiği anlaşıldı. Savcılık soruşturmaları yanı sıra, yapılan icra takipleri ve açılan çok sayıda dava dosyasına göre, Kadıköy’de oteli bulunan Erol Türköz 11 Temmuz 2018’de vefat etti. Türköz’den geriye miras hakkı bulunmayan eski eşi ile yaşları 18’den küçük iki kızı kaldı.

Türköz’ün vefatından birkaç ay sonra dikkat çeken gelişmeler yaşanmaya başladı. Anneleri Ç G. ile yaşayan Z. N. Türköz ile kardeşi S. A. Türköz’e karşı art arda icra takipleri başlatıldı. İki kardeşe yönelik icra takibi yapan ismin, dede Atilla Türköz olduğu anlaşıldı.


Geride yüklü bir malvarlığı bırakan Erol Türköz 2018’de vafat etti.

9 MİLYONLUK İKİ İCRA TAKİBİ

İcraya konulan senetlerden biri 2 milyon diğer ise 7 milyon liralıktı. Anne Ç. G., velayet hakkına sahip olduğu iki çocuğuna yönelik icra takiplerine itiraz etti. Yapılan itirazlar sonrası hem İstanbul İcra Hukuk Mahkemesi’nde hem de İstanbul Asliye Ticaret Mahkemesi’nde dava açıldı.

‘İMZALAR EROL TÜRKÖZ’ÜN DEĞİL’

Anılan davalarda icraya konulan senetlerin Erol Türköz’ün el imzasını taşımadığını öne sürüldü. Dilekçelerde özetle “Dede Atilla Türköz’ün amacı, oğlundan geriye kalan mal varlığının gelinine geçmesinin önüne geçmek” denildi. Dava dilekçelerinde, imza altına alınan senetlerden birinin düzenlendiği tarihte Erol Türköz’ün hastanede yoğun bakımda tedavi altında olduğu kaydedildi.

‘AMAÇLARI MALLARA KONMAK’

Torunlarına karşı sahte senetleri işleme koymakla suçlanan Atilla Türköz adına yapılan savunmalarda ise “Senet üzerindeki imzaların sahte olduğu iddiası gerçek dışı” denildi.

Erol Türköz’ün şirketi adına kayıtlı gayrimenkullerin tamamının baba Türköz’ün, oğluna verdiği borçlarla alındığı kaydedildi. Dilekçelerde, dede Türköz’ün amacının, torunlarının mallarını ele geçirmek olmadığı savunularak, eski gelini Ç. G. ve ailesine yönelik “Amaçları mal varlığının üzerine konmak” denildi.

BİLİRKİŞİ RAPORLARI ARASINDA ÇELİŞKİ

Bu arada, toplamda 9 milyon liralık iki senedin üzerindeki imzaların sahte olup olmadığı ise belirlenemedi. İstanbul 14. Asliye Ticaret Mahkemesi’nde görülen davaya 4 ayrı bilirkişi raporu girdi. Raporlar arasındaki çelişki nedeni ile mahkeme 5’inci raporunu alınmasına karar verdi. Benzer şekilde İstanbul 10. İcra Hukuk Mahkemesi’nde görülen davada ise 3 ayrı bilirkişi raporu girdi.

VARLIKLARIN DEĞERİ 100 MİLYONU AŞIYOR

Vefat eden Erol Türköz’den geriye kalan mal varlığının 100 milyon lirayı aştığı kaydediliyor. Varlıklar arasında Kadıköy’de bulunan bir otel, Ataşehir’deki bir plaza ile Kadıköy ve Ümraniye’de 4 dükkân ile Antalya’da bir daire bulunuyor.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu