Dilipak’tan Cumhurbaşkanı’na ”Askeri yaverlerinizin hepsi FETÖ’cü çıkmıştı değil mi,?”

Abdurahim Dilipak Yeni Akit'te yayımlanan "Bunlar Kafayı Yemiş" başlıklı yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve Başbakan Yıldırım’a kritik bir tavsiyede bulundu.

Abdurahim Dilipak Yeni Akit’te yayımlanan “Bunlar Kafayı Yemiş” başlıklı yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve Başbakan Yıldırım’a kritik bir tavsiyede bulundu.

FETÖ’nün uluslarası propagandasına  karşı nasıl propaganda yapılabileceğine dair önerilerde bulunan Dilipak, üniversiteleri “terör, göç, darbeler, yeni dünya düzeni, savaş, barış, güvenlik” konusunda ortak çalışmalar yapmaya davet ederken şu ifadeleri kullandı:

Herkesin elini bu taşın altına koyması gerek… Üniversiteler meslek okulu değil. Rektör seçimlerinin üniversiteleri meşgul ettiği kadar bu işlerle de meşgul olsalar ne iyi ederler

Dilipak esas dikkat çeken tavsiyesi ise yazının sonundaydı:

Bir de Cumhurbaşkanı, Başbakan, tekrar bir kez daha yakın çevrelerini gözden geçirseler.. Aynı delikten tekrar ısırılmayalım derim.. Askeri yaverlerinizin hepsi FETÖ’cü çıkmıştı değil mi, asker olmayan danışmanlarınız arasında bunların olmaması mümkün mü?

Benden söylemesi. Selam ve dua ile..