GüncelGündem

Emekli Emniyet Müdürü Fatih Eryılmaz uyardı: Bütün büyük uyuşturucu kartelleri Türkiye’ye geldi!

Paylaş:

Türkiye’de bulunan kaçak ve sığınmacıların sayısı her geçen gün artıyor. Yanlış göç politikaları sonucunda Türkiye, nüfusuna oranla en yoğun sığınmacı ve mültecinin bulunduğu ülkelerden biri haline geldi. Konuya ilişkin Cumhuriyet TV‘de Ömer Can Talu‘nun konuğu olan Emekli Emniyet Müdürü Fatih Eryılmaz olası tehlikelere karşı uyardı. 

Türkiye’ye gelen göçün üzerinde çalışılmış ve planlanmış bir süreç olduğunu öne süren Fatih Eryılmaz, “Soğuk Savaş döneminde Türkiye ABD‘nin müttefiki olarak batı güvenlik şemsiyesi altındaydı. Batının güvenlik sınırları Kars’tan Hakkari’ye Suriye sınırımızdan Irak’tan gidiyordu, Türk Ordusu’nun konuşlanması da buna göreydi. Soğuk Savaş’ın bitiminden sonra batı aklının Türkiye üzerinde yeni planları olduğu belli. Yaşadığımız son 20-25 yıllık süreç bu planın parçasıdır. Batı daha kolay yönetilebilecek ve entegre olabilecek bir Türkiye istiyor” diye konuştu. 

“300 BİNE YAKIN ASKERİ EĞİTİM ALMIŞ KİŞİ…”

“Afgan göçü Taliban’ın Afganistan’a tamamen hakim olup Amerika’nın Afganistan’dan çekilmesi ile başladı” diyen Eryılmaz şöyle devam etti:

“Elde bir ordu kaldı. Bu ordu ABD’nin Taliban’a karşı oluşturduğu ordudur. 300 bine yakın askeri eğitim almış kişi Türkiye’ye gönderildi. Bu ordu köken olarak Peştun’dur. Peştunlar İrani bir halktır. Bu kişiler neden sınırındaki İran’a gitmiyor da Türkiye’ye geliyor. Tamamı genç erkeklerden oluşan bir kalabalık grup. Çoğu sırt çantası bile olmadan geliyor. Afganları sokaklarda Suriyeliler kadar göremiyoruz. Bu kişiler Türkiye’ye geldikten sonra nerede kalıyor, ne yiyor ve içiyor? Amerika’nın bu kişilere maaş ödemeye devam ettiği çok açık.”

“BAŞKASI TARAFINDAN KURULABİLECEK BİR BOMBA”

Türkiye demografisinin yavaş yavaş yok edildiğini söyleyen Eryılmaz, “Sınırımızın güneyinde PKK-PYD’den oluşan bir ordunun Amerika tarafından kurulduğu sır değil. Amerika’nın bu yapıya ileri teknoloji silah yardımı yaptığı da biliniyor. Buraya tatile gelmiyorlar. Amerika’da göçün stratejik bir savaş aracı olarak kullanılabileceğine dair çok fazla akademik plan var. İçimizde bir başkası tarafından kurulabilecek bir bomba taşıyoruz” ifadelerini kullandı.

“ELLERİNDE POŞETLERLE UYUŞTURUCU GETİRİYORLAR”

Afganistan’da uyuşturucu üretiminin yoğunluğuna dikkat çeken Eryılmaz sözlerine şu ifadelerle son verdi:

“Bu konuyla ilgili muhalefetin de bakış açısı çok doğru değil. Türk milletinin refahını düşünmek yerine dışarı ile yapılan anlaşmalara önem veriliyor. Avrupa’nın bütün büyük uyuşturucu kartelleri hemen hemen Türkiye’ye geldi. Hatta bazılarını Türkiye iade edemiyor çünkü vatandaşlık almış. Afganlar ellerinde poşetlerle Türkiye’ye uyuşturucu sokuyor.” 

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu