AktüelGüncelGündemMagazinTürkiye

Erdal Özyağcılar’ın eşi tanıdık çıktı!

Paylaş:

Erdal Özyağcılar'ın eşi tanıdık çıktı!

Usta oyuncu Erdal Özyağcılar, uzun bir aranın ardından setlere döndü. Seyircinin alışık olduğu Balkan esintili bir karakterle yeniden ekranlarda olan Erdal Özyağcılar, performansıyla yine adından söz ettirdi. 

74 yaşındaki usta oyuncu, Kibar Feyzo (1978), Çöpçüler Kralı (1977), Yılanların Öcü (1985) gibi filmlerde, Bizimkiler (1989), Yabancı Damat (2004), Elveda Rumeli (2007) gibi yapımlarda rol aldı. Erdal Özyağcılar, şimdilerde TRT1 ekranlardan sevenleriyle buluşacak. Balkan Ninnisi adlı dizide “Köfteci Süleyman” rolünü oynayan Özyağcılar, Makedonya esintilerini ekranlara taşıyacak. Ödül ve başarılarla dolu bir kariyeri olan Özyağcılar, özel hayatıyla da merak konusu oldu. 

Erdal Özyağcılar evli mi, kiminle evli, eşi kimdir gibi sorular izleyicilerin gündemine oturdu. Erdal Özyağcılar’ın 50 yıldır evli olduğu ismi duyanlar ise şaşkınlığını gizleyemedi. Erdal Özyağcılar, konservatuar öğrencisiyken tanıştığı tiyatro ve sinema sanatçısı Güzin Özyağcılar ile 1972 yılında evlendi. Emrah (d.1972) adında bir oğlu ve Zeynep Özyağcılar (d.1985) adında kızı var. İstanbul Şehir Tiyatroları sanatçısı olan Güzin Özyağcılar, çeşitli sinema ve dizi filmlerde de rol aldı. Ünlü sanatçı Bizimkiler dizisinde “Tak Tak Sedat” lakaplı Salih Kalyon’un eşi “Serpil” ve Avrupa Yakası’ndaki “Türkan” rolü ile tanındı. Balkan Ninnisi nin yıldızı Erdal Özyağcılar ın eşi Avrupa Yakası ndan çıktı! 50 yıllık aşk... #1Balkan Ninnisi nin yıldızı Erdal Özyağcılar ın eşi Avrupa Yakası ndan çıktı! 50 yıllık aşk... #2Balkan Ninnisi nin yıldızı Erdal Özyağcılar ın eşi Avrupa Yakası ndan çıktı! 50 yıllık aşk... #3Balkan Ninnisi nin yıldızı Erdal Özyağcılar ın eşi Avrupa Yakası ndan çıktı! 50 yıllık aşk... #4Balkan Ninnisi nin yıldızı Erdal Özyağcılar ın eşi Avrupa Yakası ndan çıktı! 50 yıllık aşk... #5Balkan Ninnisi nin yıldızı Erdal Özyağcılar ın eşi Avrupa Yakası ndan çıktı! 50 yıllık aşk... #6Balkan Ninnisi nin yıldızı Erdal Özyağcılar ın eşi Avrupa Yakası ndan çıktı! 50 yıllık aşk... #7

BARYUM KARBONAT

Baryum karbonat, baryum sülfitten ya 60 ila 70 ° C’de soda ( soda külü yöntemi) ile sodyum karbonat ile muamele edilerek veya 40 ila 90 ° C’de karbondioksit geçirilerek ticari olarak üretilir.Soda külü işleminde katı veya çözünmüş sodyum karbonat baryum sülfit solüsyonuna ilave edilir ve baryum karbonat çökelti süzülür, yıkanır ve kurutulur.

Kullanım Alanları:Baryum karbonat esas olarak optik cam, huniler ve baryum manyetik malzemeler, diğer baryum tuzları, seramik, emaye, boya, kaynak çubuk besleme imalatı için kullanılırHavai fişek, alev hazırlığı, seramik kaplamaları ve optik cam yardımcı malzemeleri için de kullanılır.Baryum karbonat esas olarak optik cam, CRT cam ve baryum manyetik materyallerin ve kondansatörlerin imalatı için kullanılır, ayrıca karbon ve metal yüzey işlemlerinin karbürize edilmesi için de kullanılır. Diğer baryum tuzları ve seramik, emaye, pigmentler, boyalar, kauçuk, elektrot imal eden hammaddedir. Ayrıca rodentisit ve arındırıcı ajan, oksidasyon katalizörü olarak da kullanılır.Akı, paspas ve kristalleştirici bir madde olarak işlev görür bazı renklendirme oksitleriyle birleşerek benzersiz renkler üretir Bazılarının, sırlardan yiyecek ve içeceklere kadar sızıntı yapabileceğini iddia etmesi nedeniyle kullanımı tartışmalı.Tuğla, kiremit, toprak ve seramik endüstrisinde baryum karbonat, çiçeklenmeye neden olan çözünür tuzların ( kalsiyum sülfat ve magnezyum sülfat ) çökeltilmesi için killere ilave edilir .

 

Pars alüminyum tozu,parsbakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Parsdemir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksitmürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,parssülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,parssepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars limesülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,parssilisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,parsmagnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyumoksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,parsnikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibdentozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyumsilikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsilnem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,parsmagnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyumsülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars madentozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinkooksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsilsilikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyumtozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,keko75kalay sökücü,kaojel tarımsal kaplama jeli,serajel sera üsüt kaplama jeli,bakırtozu,nital dağlama solüsyonu,pcb test kiti,fire assay fluks,sgs,alfredkniht,bronz tozu,ironfer ağırlık tozu,demir tozu,kurşun tozu,sarı kurşunoksit,mürdesenk,pirinç tozu,ferro alaşım tozları,nanomikron.com,nanomikronmetal tozları,muskovit,kuvars tozu,silika tozu,mika tozu,kalsine kaolin,rafinesaf kaolin,meta kaolin,dmrsüren şirketler grubu,mikronize madenler,kalsiyumoksit,kalsiyum hidroksit,claypacks oksijen emici,grafit tozu,yağlı grafit,

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

0216 4421200-05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.nanomikron.com, www.claypacks.com, www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.metaltoz.com

Jurnalci.com

      

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu