AktüelGüncelGündemTürkiye

Erdoğan Kendine Tepki Gösterdi

Paylaş:

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, korkutan orman yangınlarının ardından eleştirilere tepki gösterirken kafa karıştıran ifadeler kullandı.

Erdoğan, ardından kullandığı ifadeye aynı konuşma içerisinde tepki gösterdi.

“HASARLAR KARŞILANACAK”

Erdoğan yaşanan orman yangınlarını incelemek üzere gittiği Antalya’nın Manavgat ilçesinde açıklama yaptı. Yangın nedeniyle afet bölgesine acil ihtiyaçlar için 50 milyon lira gönderildiğini belirten Erdoğan, “Yanan ve hasar gören evlere ayrıca kira yardımı yapılacak. Tarım, hayvancılık ve sera faaliyetlerinin hasarları karşılanacak” dedi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan yapılan eleştirilere tepki gösterirken kafa karıştıran ifadeler de kullandı. Türk Hava Kurumu (THK) uçaklarının kullanılmamasına yönelik eleştirilere Erdoğan, “Uçak konusundaki sıkıntıların ana sebebi uzun yıllardır bu görevi yürüten THK’nın filosunu ve teknolojisini yenileyememiş olmasıdır. Buna rağmen 2021 yılında da artık hurda görünümüne bürünen bu uçaklardan 3’ü ile 18 helikopter THK ortaklığındaki bir şirketten kiralandı” şeklinde yanıt verdi.

Erdoğan, ardından aynı konuşmada bu yöndeki ifadelere tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın teknolojide geri kalınmasına dikkat çektiği sözlerinin ardından, “Hurda araç gereç görüntüleri üzerinden yürütülen fitne, fesat, bozgunculuk faaliyetlerine kimse itibar etmemelidir” demesi dikkat çekti.

Sodyum Ligno Sülfonat Nedir?

Sodyum Lignosulfonat suda çözünebilen anyonik yüzey aktif maddedir, iyi sörf aktivitesine ve dağılma kapasitesine sahip, yapı kimyasallarında yoğun olarak kullanılan bir hammaddedir.

Sodyum Lignosülfonat aşağıdaki durum ve uygulamalarda kullanılır.
 Sodyum Lignosülfonatın en büyük kullanım alanı, beton kimyasallarında betonun su ihtiyacını düşürerek akışkanlığını arttırmaya yönelik kimyasal katkı üretimlerindedir. Böylece dayanımı yüksek daha güçlü beton üretilmesine olanak sağlanır.
• Sodyum Lignosülfonat, Çimento üretimi sırasında, çimento değirmeninde öğütme kolaylaştırıcı ve hammadde hazırlamada ham bulamaç çamurunun viskozitesini azaltarak öğütme yardımcısı olarak işlev görür.• Sodyum Lignosülfonat, betonun su ihtiyacının azalması ile daha akışkan beton üretmeye olanak sağlar ve hidrasyon hızını düşürür. Gözenekliliği azaltarak, beton yoğunluğunu arttırır, böylece betonun mukavemetini ve geçirimsizliğini büyük ölçüde iyileştirir.

DMRSÜREN Kimya Ltd Şti

0216 4421200-05523307100

Grafit tozu,Çinko Tozu,Kurşun Tozu,Mürdesenk,Sülyen,Kurşun Oksit,Bakır Sülfat,Çinko Sülfat,Çinko Oksit,Kaolin,altın mühür,sepiyolit,zeolit,potasyum silikat,sıvı kükürt,kalsiyum polisülfür,pars lime sülfür,hadjin yılan kovucu,sunmag yem katkısı,sunsep yem katkısı,aripad hayvan altlığı,sunshield sıvı kaolin,kalsiyum oksit,potasyum hidroksit,kalsiyum ligno sülfonat

Jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu