Erdoğan’ın Sınıf Arkadaşı olduğunu iddia eden Rafael Sadi Bazı Belgeler paylaştı..

 Oda tv nin haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sınıf arkadaşı olduğunu iddia eden Rafael Sadi öğrencilik yıllarına ait olduğunu iddia ettiği bazı belgeleri paylaştı.Ancak paylaştığı belgeler de kendi adının yeralmaması dikkati çekti,yoksa bu belgelerdemi sahte..

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sınıf arkadaşı olduğunu iddia eden Rafael Sadi, İsrail Tel Aviv’den Erdoğan’ın diploması olup olmaması hakkında devam eden tartışmalara ilişkin bazı belgeler paylaştı.

Rafael Sadi’nin paylaştığı belgelerde İstanbul Yüksek Ticaretliler 100 yıllık mezunları kitabının 328’inci sayfasında 1980-1981 yıllarındaki mezunların bulunduğu listede 2443 numara ile  “Erdoğan Tayyip” yazısı görülüyor.

cumhurbaşkanı_belge_rafael ortam

Ne varki iddia edildiği gibi bahsi geçen belgede 1980-81 yaz dönemi mezunları toplamda Cumhurbaşkanıda dahil 130 kişi,ancak Belgeleri paylaştığı iddia edilen Rafael Sadi adı mezun olduğu iddia edilen 130 kişinin içinde yeralmıyor.

cumhurbaşkanı_belge_rafael ortam01

Bir diğer hususta bugüne değin mezun olduğu iddia edilen üniversiteden 129 okul arkadaşından bir tanesinin bile ortaya çıkmaması,yıllık olduğu iddia edilen belgenin İsrail de ortaya çıkması.