Spor

Erzurumspor FK, play-off oynamak istiyor

Paylaş:

ERZURUM (AA) – Teknik direktör Hakan Kutlu, mavi-beyazlı ekibin ligdeki durumu hakkında AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

Mavi-beyazlı ekiple geçen sene anlaştıklarını anımsatan Kutlu, “Geçen sene gerçekten zorlu bir süreçten geçtik. Erzurunspor’la anlaşırken en büyük avantajımızın iç saha maçları olduğunu düşünüyordum. Erzurumspor taraftarının gücü ve potansiyelini biliyorduk. Ama deprem oldu ve stadımızda maçların oynanmayacağı kararı verildi. Evimizdeki maçları maalesef dışarıda oynamak zorunda kaldık. Çok zor bir süreçti ve hepimiz önemli bir sınav verdik. Hedefimiz ligde kalmaktı ve bunu başardık.” diye konuştu.

“Daha iyisini yapacağımızı düşünüyorum”

Yeni sezon çalışmalarına ise geç başladıklarını anlatan Kutlu, şöyle konuştu:

“Son haftalarda gösterdiğimiz performansı, sezonun ilk başlarında gösterememiştik. Çünkü biraz geç toplanmıştık ve birçok oyuncu aramıza sonra katıldı. 12 haftaya kadar geldik ve şu an 16 puanımız var. Aslında ortaya koyduğumuz performans, aldığımız puanın üzerinde bir puanı hak eden performanstı. Hakem hataları, bireysel hatalar ve bazen rakibimizden daha iyi olmamıza rağmen kaybettiğimiz maçlar oldu. Genel olarak 16 puan ve futbolcuların ortaya koyduğu performans, bizim açımızdan iyi görünüyor. Daha iyisini yapabilirdik ki önümüzdeki haftalarda zorlu bir sürece girmemize rağmen daha iyisini yapacağımızı düşünüyorum.”

Kutlu, Erzurumspor’un sezon başında tahmin edilenden daha iyi bir performans ortaya koyduğunu dile getirerek, “Sezona başlarken kamuoyunda çok yaygın olan bir düşünce vardı. Erzurumspor’u çok zor bir sezonun beklediği, maç kazanmakta sıkıntı yaşayacağını düşünülüyordu. Geldiğimiz noktada iyi bir puan ortalamasıyla lige devam ediyoruz. Kalan maçlarda daha üzerine koyabiliriz diye düşünüyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

“Bu sene en kötü play-off’a girebileceğimizi düşünüyoruz”

Ligin uzun bir maraton olduğunu anlatan Kutlu, transfer yasağının kaldırılması için çalışmaların devam ettiğini anlattı.

Kutlu, söz konusu yasağın kalkması halinde takviye yapmak istediklerini ifade ederek, şöyle devam etti:

“Sezon başında transfer yasağını kaldırma çalışmaları yapıldı ama bir türlü sonlandırılamadı. Bize gelen bilgilerde yasağın kaldırılması için çalışmalar var. Yönetimimiz, başkanımız, Onursal Başkanımız Mehmet Sekmen’in de bu konuda büyük bir isteği var. Yasak kaldırılırsa, bu takımdaki arkadaşlarımızın yanına takviye edebileceğimiz, çok fazla değil 3-4 arkadaşla bu sene en kötü play-off’a girebileceğimizi düşünüyorum. İnşallah bu çalışma olumlu sonuçlanır. İkinci yarıya transfer yasağı kalkmış bir Erzurumspor olarak girmek çok önemli. Geride bıraktığımız süreçi futbolcularım gerçekten üst düzey seviyede başardılar. Ben yasağın kalkacağını düşünüyorum ama transfer tahtasının açılmazsa da şehri en güzel şekilde temsil etmek istiyoruz.”

Mavi-beyazlı taraftarların yoğun ilgisiyle karşılaştığını anlatan Kutlu,”İlk geldiğimiz günden beri dışarıda oynasak da taraftarlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaştık. Enerjimiz çok uyuştu ve onları çok seviyoruz. Kaybettiğimiz ve kötü oynadığımız maçlar da oldu ama hiçbir zaman bize olan desteklerini kaybetmedi ve bize büyük bir enerji verdiler. Geçmişi de düşününce ‘iyi ki Erzurumspor’a gelmişiz’ diyorum. Hem burası hem de kariyerimiz açısından güzel işler yapıyoruz. Böyle güzel bir şehirde çalışmaktan mutluyuz.” şeklinde konuştu.

Muhabir: Yunus Hocaoğlu

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu