AktüelGüncelTürkiye

Eşi tarafından işkenceyle öldürülen doktor Zeynep Erdoğan, toprağa verildi

Paylaş:

Eşi tarafından işkenceyle öldürülen doktor Zeynep Erdoğan, toprağa verildi

Geçen cumartesi akşam saatlerinde Çankaya ilçesi Mutlukent Mahallesi’nde meydana gelen olayda Mehmet Erdoğan, 8 ay önce evlendiği Zeynep Erdoğan’ı aralarında çıkan tartışma sonucu bıçaklayarak öldürdü.

Mehmet Erdoğan’ın cinayetten önce Zeynep Erdoğan’ın ilk evliliğinden olan oğlu Ahmet Arpa’yı ise darbedip odaya kapatarak, ellerini bağladığı ortaya çıktı. Ahmet Arpa’nın ipi çözüp, yardım istemesi üzerine ortaya çıkan olayın ardından Mehmet Erdoğan, polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Eşini daha önce tehdit ettiği için hakkında uzaklaştırma kararı verildiği ve birçok suç kaydı olduğu ortaya çıkan Mehmet Erdoğan, polisteki ifadesinde “Tartışma sırasında beni tehdit etti. Beni başkasıyla aldattığını, beni bırakacağını söyledi. Kendimi kaybettim; darbettim, bıçakladım. Pişmanım” dedi. Mehmet Erdoğan, çıkarıldığı nöbetçi mahkece tutuklandı.


Zeynep Erdoğan için Karşıya Mezarlığı Ahmet Efendi Camiinde cenaze töreni düzenlendi. Törene Zeynep Erdoğan’ın babası Atilla Öğredici, annesi Şengül Öğredici, ilk eşi Serbülent Arpa, çocukları Ahmet, Sevgi ve Efe Arpa, yakınları ile bazı iş arkadaşları katıldı.

Mehmet Erdoğan’ın cinayet öncesi darbedip ellerini bağladığı Ahmet Arpa, törende büyük üzüntü yaşadı. Tabut cami avlusuna getirildiğinde yakınları da gözyaşı döktü.

Tabutu açıp annesini son kez gören Ahmet Arpa’yı, tören boyunca babası teskin etmeye çalıştı. Törende Zeynep Erdoğan’ın bir yakını tarafından tabut üzerine yazılan Zeynep Erdoğan isminden Erdoğan soyadını kalemle karalayarak, kızlık soyadı Öğredici’yi yazdı.

Zeynep Erdoğan’ın babası Atilla Öğredici, Almanya’da yaşadıklarını belirterek, “Evlendiği kişiyi bir kez gördüm, tanımıyordum. Evliliğe onay vermedim. Kendi aralarında anlaşıp evlenmişler. Bize evliliği ile ilgili herhangi bir sıkıntısı olup olmadığını söylemedi. Böyle bir sıkıntısı olduğunu bilmiyordum” dedi.

Zeynep Erdoğan’ın aynı hastanede çalışan bir arkadaşı da katil zanlısı Mehmet Erdoğan’ın emniyet ve mahkemede verdiği ifadelerine tepki gösterdi.

Mehmet Erdoğan’ın tahrik indirimi almak için yalan söylediğini belirten arkadaşı, şunları söyledi:

* Annesini korumasın diye önce çocuğu etkisiz hale getirdi. İfadelerin tamamı yalan. Yakışıklı değilsin dediği için öldürdüm sözleri yalan. Tahrik indirimi almak için söylüyor.

* Zeynep bunun gerçek yüzünü öğrendikten sonra, polise vermek istedi. Senin aleyhinde tanıklık edeceğim demiş. Herkes her şeyin farkındaydı.

* Zeynep bu adamdan kurtulmak için çabalıyordu. Sadece bir miktar parasını kurtarır mı onun peşindeydi. Bize anlatıyordu; ancak aralarında bu kadar şiddet dolu bir olay yaşanmamıştı.

Zeynep Erdoğan’ın cenazesi, ikinci vakti kılınan cenaze namazının adından Karşıyaka Mezarlığı’nda toprağa verildi. DHA

PARS HADJIN YILAN KOVUCU

Hadjin konsantre Yılan Kovucu 100cc/5lt suya seyreltilerek ilaçlama pompası ile yılanın gelmesi istenmeyen bölgelere uygulama yapılır.İklim koşullarına göre 25-35 gün etkisini korur. Yılan, kertenkele, köstebek, akrep gibi sürüngen ve haşeratlara karşı kovucu etkisi vardır. Bölgeden uzak durmasını sağlar.

Kullanımı:Hadjin konsantre yılan kovucu su ile karıştırılarak kullanılır.Bu karışım yılan, kertenkele, akrep vs yaklaşması istenmeyen bölgenin çevresine ilaçlama pompası ya da spreyle uygulanarak bir hat oluşturulur.

Yılan için; 100cc Hadjin/1lt su

Kertenkele için; 100cc Hadjin/5lt su

Akrep için; 100cc Hadjin/2lt su

 

DMRSÜREN Kimya Ltd Şti

0216 4421200-0216 4426626

0552 3307100-0552 3308100

www.kimyadeposu.com

Kimyadeposu.com

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları , Seramik-Hamur Tutkalı,Çiçek Tutkalı,Mücellit Tutkalı,Panç Tutkalı,Taş ve Boncuk Tutkalı,Kumaş-Aplike ve Keçe Tutkalı

Transfer Dekopaj Tutkalı,İp ve Dantel Sertleştirme Tutkalı,Ahşap Montaj Tutkalı

Hobi Tutkalı,Puzzle Tutkalı ,Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,parspet hayvan bakım ve yara tozu,badimon yara tozu,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür,bit-pire kovucu,nangrafi,nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com

Jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu