GüncelGündem

Eşini 38, Baldızını 22 Bıçak Darbesiyle Öldürüp Fotoğraflarını Kayınpederine Gönderdi

Paylaş:

Beylikdüzü’nde geçen yıl çocuğunun evde bulunduğu sırada eşi Vildan Boduroğlu ile baldızı Fatma Zehra Koyun’u bıçaklayarak öldüren daha sonra fotoğraflarını çekerek aile bireylerine atan Ferhat Boduroğlu’nun yargılanmasına devam edildi. Davaya tutuklu sanık Ferhat Boduroğlu bulunduğu cezaevinden getirilirken, maktullerin babası Mustafa Koyun ve taraf avukatları salonda hazır bulundu.

GÖRÜNTÜLERİN İNCELENME TALEBİ REDDEDİLDİ

Mustafa Koyun duruşmada, Ferhat Boduroğlu’nun cinayet saati olarak düşünülen saatten yaklaşık 1 buçuk saat öncesinde evden torunuyla birlikte çıktığını ve oturdukları sitenin güvenlik kamera görüntülerinde kollarında ve bacaklarında kan izleri ve kesiklerin olduğunu beyan etti. Koyun, bu görüntülerden alınmış ekran kayıtlarını da delil olarak mahkemeye sundu. Ancak mahkeme bu görüntülerin araştırılmasının dosyaya herhangi bir katkı sağlamayacağı düşüncesiyle talebi reddetti.

“KIZLARIMIN TASARLANIP PLANLANARAK ÖLDÜRÜLDÜKLERİNİ DÜŞÜNÜYORUM”

İki kızı öldürülen baba Mustafa Koyun kızlarının ölüm haberini olaydan 1 gün sonra sosyal medyadan öğrendiğini belirterek, “Geçen sene 19 Eylül’de iki tane kızım canice öldürüldü. Öldürüldükleri haberini ne bir kamu görevlisi ne de bir polis hiç kimse haber vermedi. Bir gün sonra biz bunu sosyal medyadan öğrendik. Tabii torunumu da yetiştirme yurduna verdiler. Aynı gün bize haber verilmiş olsaydı ben torunumu alırdım. Cinayetten 24 dakika önce çıkan şahıs serbest, şu an dışarıda geziyor. Büyük kızımı alt katta mutfakta 38 bıçak darbesiyle, ufak kızım da dubleksin üst katında 22 bıçak darbesiyle öldürülüyor. Alt katta büyük kızım öldürülürken nasıl oluyorsa yukarıdaki küçük kızım seslerini duymuyor. Yaz ayı olduğundan camların açık olduğu halde, güvenlikli bir sitede meydana gelen bu olayda ses duyan kimse bulunmuyor. Yani daha önceden bu işin tertiplenip, öncesinde hazırlık yapılarak o gün cinayetlerin işlendiğini düşünüyorum” dedi.

“SANIĞIN BACAKLARINDA VE KOLLARINDA KESİKLER VAR”

Kızlarının cinayet saati olarak düşünülen saatten daha önce öldürüldüğünü de söyleyen baba Koyun, “Çünkü ufak kızımın cesedi şiştiğinden tabuta sığmıyordu, tabut açık kalmıştı, vücudunda morarmalar başlamıştı. Bu da cinayetin daha önceden işlendiğini gösteriyor. Sanık cinayetten 1 buçuk saat önce torunumla bakkala ekmek almaya çıkıyor. Kamera kayıtlarında sanığın bacaklarında ve kollarında kesikler olduğu görülüyor. Ben bunu tespit ettim. Ben bu kayıtları mahkemeye sundum ama mahkeme bunu delil olarak kabul etmedi. Zaten bir insan torunum da içerdeyken, iki kişiyi dubleks bir dairede bu kadar bıçak darbesiyle yardım olmadan öldüremez. Ben cinayetin gece işlendiğini düşünüyorum. Ben çocuklarımın yüzünü sadece adli tıpta tabutların cenaze arabasına koyulduğu esnada gördüm” ifadelerini kullandı.

“ZATEN İKİ KIZIM CANİCE ÖLDÜRÜLDÜ EN AZINDAN TORUNUMU BANA VERSİNLER”

Kızının emaneti olarak geride kalan 5 yaşındaki torununu almak istediğini de belirten Mustafa Koyun, “1 yıl 2 aydır torunum yetiştirme yurdunda niye tutuluyor ben bunu anlamadım. Sanığın ablası da torunumu almak için başvuru yapmış. Benim iki küçük çocuğum var. Maddi olarak da imkanım var. Benim zaten iki kızım canice öldürüldü. Şu an torunumun orada olması benim canımı daha çok yakıyor. En azından torunumu bir teselli olarak bana versinler, Allah rızası için. Benim başıma gelen herkesin başına gelebilir. Çok zor bir olay, aynı gün iki tane tabut koydular önüme. Bugün ayakta duruyorsam torunum için sağlam bir şekilde durmaya çalışıyorum” şeklinde konuştu.

“İNSAN BİR TAVUĞU KESEMEZKEN BU CANİ 2 TORUNUMU ÖLDÜRDÜ”

Adalet istediğini belirten maktullerin babaannesi Leyla Koyun ise, “Benim iki torunum işkenceyle öldürüldü. Sanık benim torunlarımın canını aldı şimdi onlar toprağın altında ama kendisi orada yaşıyor, nefes alıyor. İnsan bir tavuğu kesemezken bu cani onları öldürdü. Ben torunlarımın mezarlarına gittiğimde bir elimi birinin diğer elimi de diğer torunumun üstüne atıyorum. Ağlaya ağlaya eve geliyorum. Küçük torunu almak istiyorum. Torunumun kızı yurtta olduğu için hiç rahat edemiyoruz. Yanına gidiyoruz ağlaya ağlaya eve geliyoruz. Çünkü daha o çok küçük, 5 yaşında. Sanık onu annesiz bıraktı. Torunumu bize versinler hiç olmazsa bize teselli olur” dedi.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu