Spor

Fenerbahçe Kulübü ile adidas Türkiye Arasında Sponsorluk Anlaşması İmzalandı

Paylaş:

Fenerbahçe Kulübü Basketbol Şubesi ile adidas Türkiye ortasında sponsorluk muahedesi imzalandı.

Ülker Spor ve Aktiflik Salonu’nda düzenlenen imza merasimine Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan, idare heyeti üyeleri Sertaç Komsuoğlu ve Kemal Danabaş, adidas Türkiye Genel Müdürü Hakan Atalay, sarı-lacivertli erkek ve bayan basketbol kadrosu kaptanları Melih Mahmutoğlu ile Alperi Onar katıldı.

Sarı-lacivertli kulüp ile adidas Türkiye ortasında “Sevdik seni her şeyden çok” sloganıyla gerçekleştirilen iş birliği Fenerbahçe Beko, Fenerbahçe Alagöz Holding, Fenerbahçe Koleji ve tüm altyapı gruplarını kapsayacak.

Törende açıklamada bulunan Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan, adidas ile yeni bir periyoda adım atmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek “Sadece kulübümüz için değil, tüm basketbol topluluğuna yönelik parlak bir iş birliğinin başlangıcı olacak. Bu iş birliğinin hem erkek hem de bayan basketbol gruplarımızı daha da güçlendireceğine inanıyoruz. Birlikte daha fazlasını başaracağız ve inşallah gelecekteki zaferleri daima birlikte kutlayacağız. 15 Ağustos’tan itibaren 19 sponsorluk ve iş birliği mutabakatını duyurduk. Bugün üçüncüsünün imza merasimini gerçekleştiriyoruz. 12-13 adet daha imza merasimimiz olacak. Tüm sponsorlarımıza, kulübümüze verdiği takviyelerden ötürü teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Heyecan verici bir yola adidas ile birlikte çıktıklarını kaydeden Sertaç Komsuoğlu ise “Daha evvel periyoduna damga vuran çok şık dizaynlarıyla adidas ile yollarımız kesişmiş ve akıllara kazınmıştı. Bu iki marka, bir kere daha uğraşa başlıyor. Büyük amaçlarımıza ulaşmak yolunda adidas en büyük destekçilerimizden biri olacak. Adidas, yalnızca Fenerbahçe Beko’ya takviye vermekle kalmayacak, gelecek için değerli bir proje olan Fenerbahçe Koleji’ne de takviye verecek. Adidas ailesine teşekkür ediyorum. Türkiye’de ve Avrupa Ligi’nde tepe gayretimizde bizlere baht getireceklerine inanıyorum.” sözlerini kullandı.

Hakan Atalay: “Şampiyonluk kupalarımızla tekrar bu salonda olmayı umut ediyorum”

Sarı-lacivertli kulüple iş birliği içinde olmaktan memnunluk duyduğunu aktaran adidas Türkiye Genel Müdürü Hakan Atalay, “Sporun hayatları değiştirme gücüne inanan bir marka olarak sporun her kolunda yatırımlarımızı artırarak devam ediyoruz. Basketbol da bu alanların başında yer alıyor. Adidas Türkiye olarak Fenerbahçe’nin erkek, bayan ve altyapı ekiplerine sponsorluk vermenin heyecanı içindeyiz. Fenerbahçe Kulübü Lideri Ali Koç ve yöneticilerine, emeği geçen tüm grubuma teşekkürlerimi iletiyorum. Şampiyonluk kupalarımızla tekrar bu salonda olmayı umut ediyorum.” halinde görüş belirtti.

Fenerbahçe Alagöz Holding’in kaptanı Alperi Onar ise “Değerli sponsorumuz adidas’a ailemize ‘hoş geldiniz’ diyorum. Türkiye ve Avrupa’da adidas ile çaba edecek olmak bize daha güçlü hissettiriyor. Kazanmaya alışık olduğumuz başarılara umarım yenilerini ekleyeceğiz. Taraftarlarımıza ve topluluğumuza yeni muvaffakiyetler yaşatmak için heyecanlanıyoruz. Kendim ve grup arkadaşlarım ismine bir sefer daha teşekkür ediyorum.” yorumunu yaptı.

Kulüp ile adidas ortasındaki mutabakattan ötürü çok memnun olduklarını söz eden Fenerbahçe Beko’nun kaptanı Melih Mahmutoğlu da “Bu büyük aileye bir kere daha ‘hoş geldiniz’ diyorum. İnşallah herkes için iyi olur, hoş, kupalarla dolu bir dönem olur. Fenerbahçe ve adidas isminin bir ortaya gelmesi, büyük bir durum. Bunun memnunluğunu yaşıyoruz. Giydiğimiz formalar, herkesin de güzeline gitti. Memnunlukla giyiyoruz.” formunda konuştu.

İmza merasiminin akabinde sarı-lacivertlilerin yöneticileri ile erkek ve bayan ekibi oyuncuları, adidas formaları ve Avrupa Ligi kupalarıyla toplu fotoğraf çektirdi.

Kaynak: AA / Spor

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu