Spor

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten ‘Kulüpler Birliği’ çağrısı

Paylaş:

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, son dönemde yaşananlardan dolayı Kulüpler Birliği Vakfı’nın hızlı bir şekilde toplanarak bu konuları görüşmesi gerektiğini söyledi.

Galatasaray’ın Spor Toto Süper Lig’in 23. haftasında Trabzonspor’u 2-1 yendiği maçın ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Özbek, karşılaşmayı Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve bordo-mavili yönetimle birlikte izlediklerini vurgulayarak, “Seyircisiyle, taraftarıyla, sahadaki oyuncuların tavrıyla örnek olan bir maç izledik. Her iki takıma da teşekkür ediyorum. Oyuncularımızı, teknik ekibimizi tebrik ediyorum. İlk saniyelerde yediğimiz gole rağmen geri döndük ve 3 puanı aldık, şampiyonluk yolundaki yürüyüşümüz devam ediyor” dedi.

‘Düşman olamayız, aynı ülkenin çocuklarıyız’

Son dönemde Süper Lig’deki kulüp yöneticilerinin yaptıkları açıklamalara değinen Özbek, “Futbolu oynayan, futbola gönül veren herkes şunu bilmeli ki, biz takımlar, kim olursa olsun, birbirimizle sahada sadece rakibiz. Birbirimize düşmanlık beslememize gerek yok. Biz aynı vatanın çocuklarıyız. Türk sporunu kalkındırmak istiyoruz. Bu konuda dostluğun, bir sportif aktivitenin ne olduğunu idrak ederek konuşmamızda fayda var. Biz düşman olamayız. Aynı hamurdan yapıldık, aynı ülkenin çocuklarıyız” diye konuştu.

‘Hiç vakit kaybetmeden toplanmalı’

Yaşanan gelişmelerle ilgili kulüp olarak kendi görüşlerini de açıkladıklarını hatırlatan Özbek, “Konuyu iyi analiz etmek lazım, bir sorun varsa bunun nerede çözüleceğini iyi idrak etmek lazım. Son günlerde daha da tırmanabilecek gibi görünen sorunun çözüm adresi belli. Bu sorun, futbolun ve Süper Lig’in sorunuysa, bütün başkanların bir araya geldiği Kulüpler Birliği Vakfı var. Burada herkes söz sahibi. Hiç vakit kaybetmeden Kulüpler Birliği Vakfı toplanmalı ve herkesin görüşleri alınmalı. Herkes için adalet istiyorsak, mottomuz buysa, bunun oluşturulacağı yer Kulüpler Birliği. Bütün kulüp başkanı arkadaşlarıma çağrı yapıyorum. En kısa zamanda toplanalım. Herkes için adalet arıyorsak, bunun çözüm yeri Kulüpler Birliği Vakfı. Orada herkes eşit. Bu konsensüsü beraber çıkarmalıyız” değerlendirmesinde bulundu.

‘Çözümü orada arayalım’

Düşman olmadıklarını yineleyen Özbek, “Aynı vatanın çocuklarıyız, düşman olabilir miyiz? Ancak yeşil sahada rakip olabiliriz, Bugün gördünüz,. Trabzonspor çok değerli bir rakip. Çok kalabalık bir grupla geldiler, beraber oturduk, sohbet ettik. Gayet güzel bir maç izledik. Bu karlı havaya rağmen bir araya geldik, izledik, sonrasında yolcu ettik. Bu çok mu zor bir şey. İvedilikle Kulüpler Birliği Vakfı bir araya gelmeli. Herkes için adalet arayışının çözüme ulaşacağı yer orası. Herkes gelsin çözümü de orada arayalım” diyerek sözlerini tamamladı.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu