Magazin

GQ Türkiye Men Of The Year Ödülleri sahiplerini buldu! İşte ödül alan isimler

Paylaş:

Gq Türkiye Men of The Year 2022 Mükafatları, dün akşam Türkiye’de 10. sefer düzenlendi. Birçok kategoride ödül verilirken Yılın Ekran Yüzü mükafatını Berk Oktay, Yılın En Güzel Erkek Oyuncu Mükafatını Uraz Kaygılaroğlu, Yılın Bayanı Ödülü’nü de Merve Dizdar aldı. Şıklığıyla göz kamaştıran Ece Sükan, gecede ünlü isimleri karşılayarak sohbet etti.

İşte GQ Türkiye Men of The Year 2022’de ödül alan isimler…

BERK OKTAY YILIN EKRAN YÜZÜ SEÇİLDİ

Yılın Ekran Yüzü Ödülü’nü alan güzel oyuncu Berk Oktay, konuşmasında ailesine ve eşi Yıldız Davet Atiksoy’a teşekkür ederek “Herkese güzel akşamlar öncelikle bu kalabalığın önünde bu türlü bir ödül alabilmek büyük bir gurur” dedi. Başarılı oyuncu, konuşmasının devamında da sokak hayvanlarına yapılan eziyetlerin son bulması için temennilerde bulundu.

YILIN İKONU: KENAN DOĞULU

Yılın İkonu seçilen ünlü müzikçi Kenan Doğulu, mükafatını 7 yıl evvel nikah masasına oturduğu eşi Beren Saat’ten aldı. Eşinin kelamları karşısında duygulanan ve “Seni seviyorum” diyen Kenan Doğulu, birtakım heyecanların hiç bitmediğinden bahsetti. Mesleğinde 30. yılına girdiğini söyleyen başarılı müzikçi, bütün bu süreçte yanında olan herkese teşekkür etti.

YILIN GÖZ ALICI BAŞARISI: AMADEUS

Yılın Göz Alıcı Başarısı Mükafatı ise Amadeus’un oldu. Mükafatlarını Nurgül Yeşilçay’dan almak için sahneye çıkan Kerem Alışık, Dilan Çiçek Deniz ve Tansu Biçer üçlüsünden Alışık, tiyatronun ehemmiyetinden bahsederek emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu. Oyuna bu yıl dahil olan Dilan Çiçek Deniz ve Tansu Biçer de tüm grup arkadaşlarına teşekkür etti.

YILIN BAYANI MÜKAFATI MERVE DİZDAR’IN OLDU

Gecede Yılın Bayanı Ödülü’ne layık görülen Merve Dizdar, mükafatını Alice Müzikali’ndeki rol arkadaşı Şükrü Özyıldız’dan aldı. Dizdar’ı “Sen harika bir detaysın” diyerek sahneye çağıran Özyıldız, birkaç kere sahnede Dizdar’ı izlerken kendi oyununu kaçırdığını itiraf etti. Konuşmasında hayatına dokunan bayanlara teşekkür eden Dizdar, şiddetsiz, hoş bir 2023 yılı geçirmeyi temenni etti.

YILIN GÜLDÜRÜ OYUNCUSU: ÇAĞLAR ÇORUMLU

Yılın Güldürü Oyuncusu seçilen Çağlar Çorumlu, mükafatını Gülse Birsel’den aldı. Erşan Kuneri dizisinde canlandırdığı ‘Nazlı’ karakterine atıfta bulunan Çorumlu, “Nazlı’ya bir en uygun bayan mükafatı beklerdim ben de. Cem ağabey olmadı, vermiyorlar” diyerek herkesi güldürdü.

YILIN OYUNCUSU: URAZ KAYGILAROĞLU

Görkemli gecede Yılın Oyuncusu Ödülü’nü Cem Yılmaz’ın elinden alan Uraz Kaygılaroğlu, “Çok teşekkür ediyorum, çok değerli bir ödül benim için. Çok güç birkaç gün geçirdik, o kadar korktum ki. Günlük hayatta üzüldüğüm, kızdığım birden fazla şeyin boş olduğunu anladım” halinde konuştu.

YILIN TAKIMI: MADRİGAL

Ödüllerini Nilperi Şahinkaya’dan alan Madrigal kümesinin solisti Anıl Fazilet Cevizci, tüm grubuna teşekkür ederken aldıkları mükafatı ailelerine armağan ettiklerini söyledi.

YILIN HYPE’I: SEFO

Ödülünü alan başarılı müzikçi Sefo, konuşmasında “Bu mükafatı bana layık gören herkese çok teşekkür ederim” sözlerini kullandı.

YILIN DİZAYNCISI: SERHAT IŞIK

Ödülün aldıktan sonra ortağı ve ailesine teşekkür eden Serhat Işık, “Ben Almanya’da doğup büyüdüm. Biz göçmen ailelerin çocukları ne oraya ne buraya ilişkin hissederek büyüyebiliyoruz. Bu ortada kalma hissi tıpkı vakitte gücümüz olabiliyor” dedi.

YILIN ŞEFİ: ZEYNEP PINAR TAŞDEMİR

Ödülünü ünlü şef Fatih Tutak’tan alan Zeynep Pınar Taşdemir, konuşmasında şunları söyledi: “Benim öykümde bana eşlik eden herkese çok teşekkür ediyorum. Umarım 2023 hepimiz için çok daha kolay yaşanılabilir bir yıl olur.”

YILIN SPORTMENİ: MERVE TUNCEL

Konuşmasında ağır bir sene geçirdiğini söyleyen ve epey heyecanlı olduğu görülen Merve Tuncel, başta ailesi ve antrenörü olmak üzere tüm destekçilerine teşekkür etti.

YILIN TARZ SAHİBİ ERKEĞİ: EMİRHAN PARALI

EŞİTLİK MÜKAFATI: GIOVANNI GUIDETTI

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu