Spor

Haspolatlı ve Akyüz’den Süper Lig yorumu

Paylaş:

Galatasaray‘ın eski futbolcularından Cihan Haspolatlı ve Murat Akyüz, Harika Lig’deki şampiyonluk yarışına dair değerlendirmelerde bulundu. Haspolatlı, “Ankaragücü maçında kazanırsa şampiyonluğunu garantilemiş olacak. Son maça kalmamış olacak. Alışılmış ki Galatasaray çok daha favori. Büyük ihtimalle de dönemi şampiyon olarak tamamlayacaktır” dedi.

Kocaeli’de düzenlenen ve Rusya’nın şampiyonluğuyla tamamlanan Memleketler arası Dünya Küçük Futbol Şampiyonası’nda Türkiye dördüncü oldu. Cihan Haspolatlı, Murat Akyüz üzere tanınan isimler de turnuvada Türkiye formasıyla gayret etti. Murat Akyüz, turnuvanın en bedelli oyuncusu seçildi. İki eski Galatasaraylı olan Haspolatlı ve Akyüz, Muhteşem Lig’deki şampiyonluk yarışına dair açıklamalar yaptı.

“Bu tertibin Türkiye’de ve Kocaeli’de olması önemli”

Mini futbol tertibin Kocaeli’de olmasının memnunluk verdiğini belirten Cihan Haspolatlı, “Turnuvanın Kocaeli’de olması hoş bir şey. Olağan ki şampiyon olarak bitirmek isterdik. Ekip arkadaşlarımı kutlarım. Sakatlıksız, centilmence bir turnuva oldu. Burada emeği geçen sponsorlara, belediyeye çok teşekkür etmek gerekiyor. Bu tertibin Türkiye’de ve Kocaeli’de olması önemli” dedi.

“Galatasaray, büyük ihtimalle de dönemi şampiyon tamamlayacaktır”

2006 yılında Fenerbahçe ile Galatasaray’ın baş başa gidip Galatasaray’ın şampiyon olduğu dönemin hatırlatılması üzerine Haspolatlı, “O durumla bu durum biraz farklı. Zira o devirde birbirimizle oynamamıştık. Yanlış hatırlamıyorsam o periyot 83 puanla şampiyon olmuştuk. Nitekim yeterli dönem geçirmiştik. Bu durumda Galatasaray’ın çok avantajı var. Hem kendi alanında oynayacak hem önündeki Ankaragücü maçında kazanırsa şampiyonluğunu garantilemiş olacak. Son maça kalmamış olacak. Doğal ki Galatasaray çok daha favori. Büyük ihtimalle de dönemi şampiyon olarak tamamlayacaktır” diye konuştu.

“Çok büyük ve esaslı bir topluluk olan Kocaelispor’un hak ettiği yer Üstün Lig’dir”

Eski bir Kocaelisporlu olarak Kocaelispor’un da şampiyon olup 1. Lig’e yükselmesini tebrik eden Cihan Haspolatlı, “Kocaelispor’un hak ettiği yer buralar değil. Kocaelispor çok büyük bir topluluk. Umarım en kısa vakitte hak ettiği yere, Harika Lig’e dönmüş olur. Onları tebrik ediyorum, hem idaresini, hem teknik takımını, hem futbolcularını. Natürel ki dediğim üzere bu kâfi değil. Çok büyük ve esaslı bir topluluktur Kocaelispor. Hak ettiği yer de Harika Lig’dir” sözlerini kullandı.

Murat Akyüz: “Kazanabilirdik, küçük bir nüansla yarı final maçında kaybettik”

Uluslararası Küçük Futbol Şampiyonası’nın en kıymetli oyuncusu mükafatına layık görülen eski Galatasaraylı Murat Akyüz ise “Organizasyon çok düzgündü. Yapan herkesin emeğine sıhhat. Burada insanların eğlenmesine, çok hoş vakit geçirmesine vesile oldular. Biz de ulusal ekip olarak katıldık, keyif aldık. Seyirciler de izlerken heyecanlanıp çok keyif aldı. Bunu biz de hissettik. Kazanabilirdik, küçük bir nüansla yarı final maçında kaybettik. Yeniden de buraya kadar yürüyebilirdik, biz alabilirdik lakin dostluk kazandı diyelim. Sağ, salim bitirdik turnuvayı” dedi.

“Ankaragücü maçıyla bir arada bu işi bitirmek istiyoruz”

Süper Lig’deki şampiyonluk yarışını pahalandıran Akyüz, “İyi bir lig oluyor. Alışılmış ki Galatasaraylı olmamız hasebiyle biz devam ediyoruz yolumuza. Önümüzdeki Ankaragücü maçıyla birlikte bu işi bitirmek istiyoruz. Taraftarımız, herkes, en son Fenerbahçe maçına da kupayı kaldırmamızı bekliyor. Yolun sonunu yeterli getirmek istiyoruz” formunda konuştu.

“Süper Lig’de, Avrupa kupalarında, Türkiye Kupası’nda, hak ettiği yerlerde olmasını talep ediyoruz”

Son olarak Kocaelispor’un 1. Lig’e yükselmesine dair de açıklamalarda bulunan Murat Akyüz, “Kocaelispor’u tebrik ediyorum. Fırat Hoca’yı tebrik ediyorum. Arkadaşlarımız da var orada. Kocaeli’nin yeri buralar değil. İnşallah tekrardan üstlerde, Üstün Lig’de, Avrupa kupalarında, Türkiye Kupası’nda, hak ettiği yerlerde olmasını talep ediyoruz” diyerek kelamlarını tamamladı. – KOCAELİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu