Bilim - Teknoloji

Huawei, küresel dijital koalisyona katıldı

Paylaş:

Liang Hua, 2022 Sürdürülebilirlik Forumu’nda, Huawei’nin 2025 yılına kadar ücra bölgelerde yaşayan 120 milyon kişiyi dijital dünyaya bağlamaya yardımcı olmaya kararlı olduğunu söyledi.

Etkinlikte dijital ekonomi çağında bilişim ve komünikasyon teknolojisinde inovasyonun ticari ve toplumsal değerleri nasıl ortaya çıkarabileceği araştırıldı.

KULLANICILARIN EN İYİ ŞEKİLDE YARARLANACAĞI BECERİLERE DE SAHİP OLMALI

Huawei’nin P2C dijital koalisyonuna verdiği desteği takdir ettiğini de ifade eden ITU Genel Sekreter Yardımcısı Malcolm Johnson, “Bağlantılılığın sağlanmasının tek başına yeterli olmadığı açık. Fiyatı makul, içeriği uygun ve yerel dilde olduğu gibi, kullanıcıların en iyi şekilde yararlanacağı becerilere de sahip olmalıdır” dedi.

Huawei Kablosuz Çözüm Başkanı Cao Ming, şirketin kaliteli kapsama alanını kırsal bölgelere genişletmek için RuralStar ve RuralLink çözümlerini sürekli olarak yükselttiğini söyledi.

RuralStar serisi çözümler, 70’ten fazla ülkede kırsal bölgelerde 60 milyondan fazla kişiye bağlantı sağladı. Huawei, önümüzdeki beş yıl içinde profesyonellere 10.000 eğitim fırsatı sağlamak için ITU’nun ilk P2C ortak ülkesi olan Kamboçya’daki kamu kuruluşları ve üniversitelerle birlikte çalışacağını söyledi.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu