Ekonomi

Huawei Watch GT 3 SE, 2 haftalık pil ömrü sunuyor

Paylaş:

İSTANBUL (AA) – Huawei Watch GT 3 SE, kablosuz ve ters şarjın yanı sıra 2 haftalık pil ömrü sunarak kullanıcıların kesintisiz şekilde saatin her türlü işlevinden günlerce faydalanmasını sağlıyor.

Şirket açıklamasına göre, pil ömrü her akıllı saat için önem taşıyor. Akıllı saatlerinin çoğu genellikle kısa pil ömrü ve sık sık şarj etme ihtiyacı nedeniyle efektif olarak kullanılamıyor. Bu durum, giyilebilir cihazdan en iyi şekilde yararlanmayı zorlaştırıyor.

Huawei Watch GT Serisi saatler, şarjlar arasında daha uzun süre dayanmak için yüksek kapasiteli piller ve akıllı güç tasarrufu algoritmaları kullanırken, üst düzey sağlık takibi ve gelişmiş uygulama etkileşimlerini destekliyor. İlk GT saat 2018'de tanıtıldı ve yeni bir giyilebilir akıllı cihaz yönelimini temsil eden 2 haftalık pil ömrü, bilime dayalı antrenmanları ve profesyonel düzeyde sağlık izlemesi sayesinde başarıya ulaştı.

Huawei Watch GT 3 SE, benzer giyilebilir cihazlardan daha iyi performans göstererek 2 haftalık sürekli kullanımı desteklemek için 451 mAh yüksek kapasiteli bir pil ve akıllı bir güç tasarrufu algoritması içeriyor. Saat aynı zamanda gerçek zamanlı sağlık takibi, müzik çalma ve bir dizi başka akıllı özellik sunuyor. Bunların tümü diğer birçok akıllı saatte gerekli olan sık sık şarj etmeyi gerektirmiyor.

– Güç tasarrufu modlarını dinamik olarak değiştirme yeteneğine sahip

Güç tasarrufu algoritması, performans ve güç tüketiminin asla çelişmemesini sağlamak için kullanım senaryosunu belirleme, takma durumu ve kullanıcının etkinliğine dayalı olarak optimum güç miktarını tahsis etme ve güç tasarrufu modlarını dinamik olarak değiştirme yeteneğine sahip.

Huawei Watch GT 3 SE, genellikle sadece pahalı akıllı saatlerde görülen kablosuz şarjı da destekliyor. Herhangi bir rahatsızlık veya tehlike riskini ortadan kaldıran metal temas içermeyen bir kablosuz şarj beşiği kullanıyor. Saat, ihtiyaç duyulduğunda bir Huawei telefon tarafından tersten şarj edilebiliyor.

Huawei Watch GT 3 SE'nin grafit siyahı ve vahşi yeşil renk seçenekleri sunan modelleri bulunuyor. Saatin 1,43 inçlik Corning Gorilla Glass AMOLED ekranı, 35,6 gramlık içi boş bir gövdenin üzerine oturuyor. Kasası dayanıklı güçlendirilmiş polimerden yapılan Huawei Watch GT 3 SE, Android ve iOS dahil Huawei olmayan akıllı telefonlarla da uyumlu.

Huawei Sağlık uygulamasını indirerek, akıllı saatin tüm izleme özelliklerini herhangi bir işletim sistemindeki kullanıcılar kullanabiliyor. Huawei Watch GT 3 SE'nin Huawei olmayan akıllı telefonlarla güçlü uyumluluğu, sadece sağlık ve zindelik izleme, uzun pil ömrü, Bluetooth çağrıları ve benzeri çeşitli temel özelliklerin desteklenmesine değil, aynı zamanda akıllı dinamik ayarlama planı ve sağlıklı yaşam yönetimi ile özelleştirilmiş koşu planı gibi özellikler de destekleniyor.

Huawei Watch GT 3 SE, 3 bin 699 TL fiyatla Huawei Online Mağaza üzerinden son tüketici fiyatıyla satışa sunuldu.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu